Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pavlik kengyelben van a...

Pavlik kengyelben van a lányom csípőficam miatt. Hogyan vészeltétek át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Már 2 hónaposan ráadták. Most 4,5 hónapos. Állítólag már csak fél éves koráig kell viselnie. Alig birom már kivárni. Csak fürcsinél szoktam levenni max 1 órára. Olyankor szinte repked. Van még más is ilyen helyzetben?
2009. máj. 17. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
az én húgom 1990-ben született, ő is be volt szíjazva kb. ennyi időt. azt tudom, hogy nagyon megviselte anyukámat, mert még mai napig emlegeti, hogy mennyire szörnyű volt, hogy csak este vette le egy picit, és egyből elkezdett csapkodni a kis lábával, tele élettel, és a vége felé már sírva rakta rá vissza a szíjat, annyira sajnálta. na most gondolhatod, most 18 éves a hugi, viszont semmi baja a csípőjének :) valahogy bírd még ki ezt a kis időt, téged sokkal jobban megvisel, mint őt. kitartást kívánok!
2009. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál.
2009. máj. 18. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 1985 ben születtem koraszülöttként. A csípőm még nem volt kifejlődve rendesen, és genetikailag is bent van a családunkba a csípőficam. Én 2 oldali csípőficammal születtem, amit véletlen vettek észre.

3 hónapos koromtól kezdve szíjazva voltam nagyon sokáig. Anyunak majdnem megszakadt a szíve, de tudta, hogy ez az egyetlen esélyem, hogy később normális életet élhessek anélkül, hogy a járásom miatt kinéznének, és megbámulnának az emberek.

Most 24 éves vagyok, van egy gyönyörű másfél éves kisfiam, és boldog vagyok.

Azóta is áldom anyut, hogy végigcsinálta azt a nehéz időszakot.

Légy erős, és gondolj arra, hogy a picikédért tesuzed. Ő még elég pici ahhoz, hogy nem fog emlékezni rá, viszont te ezzel nagyon megkönnyíted a jövőjét, és ha neki lesz gyereke, akkor nagyon hálás lesz még neked ezért.

2009. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. máj. 19. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ikertestvérem volt ilyen helyzetben. Csak a képeken látszik, hogy valaha is hordania kellett, nem emlékszik semmire sem, és nagyon sokat segített neki, hogy akkor anyu kitartó volt! Légy erős, a legjobbat teszed neki! SOk boldogságot!
2009. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!