Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babám mostanában nyög,...

4 hós babám mostanában nyög, morgolódik. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Olyasmi hang, mint amikor nyom...Valami baj lehet? Nem hasfájós, amúgy jókedvű baba.
2009. aug. 20. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Játszik a hangjával, próbálgatja, beszélget. Az enyém is csinálja még mindig pedig már 6 hós múlt.
2009. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor add ki ilyen hangokat ha lát valamit és meg akarja szerezni, 5 hónapos de sokszor olyan morgásban van hogy azt sem tudom mi kell neki, mert oda adom neki az egyik játékot de a szemével már egy másikat meglát és már az kell neki.Nézzed amikor morog próbáld követni a szemét mit akar.
2009. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor van morgás és nyögés,vörös fejjel,ha mérges valamiért, amúgy most a vég nélküli kiabálás,sikongatás van terítéken. Vásárolni voltunk egy nagy sup.marketben, és az egészet végigsikítozta, csak úgy visszhangzott :o))

6 hónapos kislány

2009. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Előszőr néztünk egymásra a párommal, hogy ez most mi ? :)

Akkor megnyugodtam, csak próbálgatja a hangját :)))

2009. aug. 20. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez van,a fiam 4,5 hónapos.Lesz ez még durvább is.Tegnap óta nyávog,és nevet magán...:-)

2009. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!