Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák milyen csomagot...

Anyukák milyen csomagot vennétek szívesebben a vaterán? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kisebbet vagy nagyobbat? Inkább 4-5 felső vagy rugi vagy body, vagy inkább mindez együtt, mondjuk 0-3 hónapos kezdőcsomagként?
2012. dec. 8. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a kisebbeket keresem,mert abban tudok olyat keresni,hogy az összes tessen. Míg egy nagyobb csomag esetében nagyon valószínű.hogy lesz jó pár olyan holmi,ami nem lesz a kedvencem.
2012. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is-is:D Ilyet is vettem, meg olyat is.

Ami nekem fontos: hogy egy méret legyen. Utálom pl. ha egy csomag 0-6 hós, vagy 0-12 hós.

Mindig egy méretből veszek meg egy csomagot, aztán eladom, és veszem a következőt.

2012. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam eladni a dolgainkat (újszülöttől 86-os méretig), hogy kisebb csomagokba raktam.

Tehát egy csomag kb 4-5 póló, vagy 3-4 nadrág.

Amikor egybe raktam vagy 15-20 ruhadarabot, az nem kellett senkinek. Pedig postaköltség miatt jobban jártak volna vele, de végül is nekem mindegy.

Kis csomagban viszont mindent eladtam a vaterán pár hónap alatt.

2012. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2012. dec. 9. 08:51
 5/8 anonim ***** válasza:
pár darabos csomagokat veszek, és nagyjából egy méret legyen.Én sem szeretem, ha több méret van pl 56-86-ig, mert az én babám 68-as ruhákat hord,így a kisebbek tuti nem leszek jók, a sokkal nagyobbak meg lehet nem olyan évszakra való ruhák, mint amikor a babám annyi idős lesz, hogy hordhatja őket.
2012. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

A kisfiam születése előtt találtam a Vaterán 0-6 hónapos csomagot, 30 db körül volt benne ruha, 3000,-Ft körül volt postaköltséggel együtt. Nagyon szép, jó állapotú ruhák voltak benne (body, póló, nadrág, hosszúrugi). Nekem nagyon bejött a nagy csomag.

Miután fiam betöltötte a 6 hónapot, próbáltam 6-12 hónapos csomagot keresni, de azt már nem találtam, sajnos. :( Így marad a kisebb csomagokban vásárlás. :)


8 hónapos kisfiú anyukája

2012. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálam a két méret nem kizáró ok, de azt utálom ha több ezer forintért kiraknak nagy csomagot, amiről ránézésre megmondom hogy nagy részét nem is használnám. Egyféle dolgokat rakj egy csomagba, 3-4 darabot max, szerintem az megy a legjobban. Ha pl bodyt keresek, akkor tudom hogy hosszú vagy rövid ujjút szeretnék, és abból általában nem csak egyet.
2012. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem Varerán hanem az apródon találtam még tavaly egy hirdetést.Nagy csomag volt 4ezer forintért.Végül a hirdető hölgy párja hozta el mert erre járt és annyira pozitív volt minden állapot,méret,stb hogy én azóta folyamatosan veszem át a fia kinőtt ruháit.Nagyon jól jártam és eddig most kell másodszorra csak postáznia mert sokszor jár felénk a párja:))
2012. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!