Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hidegben hóban is kell...

Ilyen hidegben hóban is kell a séta a babáknak? Nem tudom mi lenne a jó neki 4 hónapos múlt. Náthás is volt de már csak az orra van bedugulva.

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy olvastam, ha tiszta, de hideg az idő, levegőzés akkor is kell. Szmogban nem ajánlják, nagy szélben. Egyelőre kezdd néhány perccel, aztán növeld az időt! Jól bebugyolálod alulról, oldalról, kis kezét is. Szerintem ezekben a babakocsikban semmi baj nem éri.

Én jártam régen bölcsi mellett, ott minusz 1-2 fokban kint aludtak a gyerekek!!! Meredeknek tartottam, de csak tudták a dolgukat.

2012. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fúj a szél, vagy nincs hidegebb, mint -10 fok akkor ki szoktam vinni fél-1 órára. A te esetedben még 1-2 napig nem vinném, ha az orra még be van dugulva, várj pár napot szerintem, mert a nagy szél nem tesz jót.
2012. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 6 hónapos fiam 1,5-2 órát is alszik ilyen időben kinn a babakocsiban. Vastag overál van rajta meg bundazsák, úgy kell felébreszteni. Ha jól felöltözteted a babát, akkor a friss levegő csak jót tesz neki, nem lesz betegebb. Persze attól is függ, hol laktok. Mi falun, és a fiam az udvaron vagy a teraszon alszik.
2012. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Kislányom 3 honapos! A nagyobik 5 éves ! Minden reggel gyalog viszem el az oviba a hugival ez kb. 15-20 perces séta , majd elmegyünk a boltba , és haza ugy hogy olyan 1 orat kinnt van ! Egy kicsit meg volt fázv még az orra folyik , viszont a doki azt modta , hogy sétától nem lesz semmi baja mert az se bizti hogy a séta közbe kapta el ! Majd olyan 13 korul megint elindulunk elmegyün elöszőr a mamihoz 30 perces séta ilyenkor mindig elalszik hisz ez pont az alvás időbe esik bele ! Anyunál beleteszem a kiságyba míg én dolgozom egy kicsit ( kozmetikus vagyok , és mindig 2 várok vendégeket, bár most már csak a baba miatt a barátaimnak csinálom ! ) Àltalába olyan 15:30 körül elindulunk a Bediért az oviba vagy mama és a baba attól függ , hogy épp befejeztem e munkát ( mindennap sajna van valaki régi törzs vendégvagy barát rokon ismeròs ) ha igen akkor mama baba én megyek ! Ez kb. 20 perc ! Majd visza a pékséget érintve mivel bedi mindig eszik ott valamit ezért mi kb . 10percig kint álunk mivel nem fér be a babakocsi ! Ugy hogy kb. 50 percig kinnt vagyunk ! Majd mamizunk és mikor apa végez olyan 18 korul kocsival haua megyunk

2012. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!