Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni jó, olcsó...

Tudnátok segíteni jó, olcsó sportbabakocsit találni? Kritériumokat kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval:


- Ne legyen drága

- Dönthető legyen

- A tolókar ne essen egy vonalba a kerekeivel (ne kelljen rugdosnom)

- dönthető legyen

- a háttámla ne legyen túl rövid, se keskeny

- Lábzsák legyen hozzá

- Ne nyeklődjön össze.


Körülbelül ennyi. Igazából mindegy, hogy lapra vagy ernyőre csukható.



2012. dec. 10. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a babakocsi nagyon jó. Ez és egy másik babakocsi között hezitáltam, de végül a másik lett, mert annak nagyobb a kereke. Ahhoz szerintem, hogy ez ABC design, amik elég jó minőségű kocsik, nem vészes az ára. Egy kritériumodnak biztosan nem felel meg, nincs hozzá lábzsák, azt külön kell megvenni. Szerintem úgy jársz a legjobban, ha bemész egy üzletbe és ott legalább saját magad próbálhatod ki, bele is ültetheted a gyereket, akkor már látod, hogy mennyire kényelmes neki, stb.


[link]

2012. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van igaz a lábzsákot hozzá kell venni,de ez tökéletes elég magas,nem rugdosom,strapabíró,stabil,könnyű,jól gurul,dönthető,könnyen tisztítható,nem töri fela kezem a tolókar,szép is,kisfiam imádja pedig már 2 hónapos és imád gyalogolni,és még az ára is jó

[link]

2012. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*20
2012. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!