Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer és tejpép. Tejpépet...

Tápszer és tejpép. Tejpépet lehet iratni receptre? Mennyivel olcsóbb? beba ha pro1 tápszert használunk van ennél olcsobb? muszály egyáltalán a HA? Melyik a jó és olcsó tápszer, tejpép? Nem sajnálom tőle a bebát csak érdekelnek az árak.

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Tejpép úgy tudom nincs receptes változatban.

1 éves korig kb. jó a HA

Utána gyakorlatileg bármelyiket lehet, ahol épp, ami akciós. Olcsó...ha akciós a milupa, vagy a dm-es.

2012. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De igen, lehet tejpépet íratni receptre és lényegesen olcsóbb!!!Milupa-nak van ilyen (vaníliás,natúr,stb.), a gyerekorvos tudni fogja.Én is mindig kiíratom.
2012. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mi dokinénink tejpépet csak olyan babáknak ír fel akiknél nem megfelelő a súlygyarapodása, nekünk nem írta fel..
2012. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, kedves 3.! Ez nem "szentírás" h a dokik fölírják receptre a tejpépet is. Nálunk se volt szó róla, pedig a HA-s tápszerre mondta, h bár 1 évig javasolja, a a támogatás miatt ha kell, továbbkérhetem.
2012. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is orvos függő.


A mienk felírta receptre a tejpépet, de azt mondta, csak a HA vaníliásat lehet, tápszerből pedig a BEBA HA először a startot, utána a Pro2-t. Hallottam ismerősöktől, hogy az ő orvosuk 6 hónapos kor után már sem tápszert, sem tejpépet nem volt hajlandó receptre íratni.


Ha nem allergiás vagy allergia-gyanús a babád, akkor nem "muszáj" a HA-sat adni, az minden márkából drágább. Én adtam laktózmenteset is a gyerekeimnek, mert azt olcsón tudtam szerezni. Viszont vannak válogatós gyerekek, vannak, akik csak egy fajtát hajlandóak megenni, szóval ki kell próbálni. Amúgy a nem HA-snak kicsit jobb az íze szerintem, mint a HA-snak.

2012. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!