Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy az én...

Miért van az, hogy az én Kisfiam nem hogy jobban aludna a hideg levegőn, hanem szinte nem is alszik?

Figyelt kérdés
Mióta ilyen hűvösebb van,azóta szinte csak 1-1,5órát alszik kint,míg ezelőtt volt hogy 4órát is aludt kint.Fázna,vagy melege lenne?Mikor behozom nem hideg,jó meleg van neki a bundazsák alatt. :D Hason van,úgy szeret aludni.
2012. dec. 10. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy gyerek 4 órát alszik napközben az nem normális!mennyi idős?szerintem teljesen rendben van az a 1,5 óra.Ahogy fejlődnek egyre kevesebb az alvásigényük.Egyébként én sem szívesen alszok -5 fokban odakint,akármennyire is be vagyok bugyolálva.
2012. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?


Én ebéd után szoktam az udvaron tologatni a kisfiamat, majd a teraszon aludt, 2-3 órát. 2 éves koráig is elvolt a babakocsiban. (egy nagy belterű, Bergon kocsi volt)

Ő is hason aludt mindig. Másfél óra sem kevés szerintem.

2012. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is szeret hason aludni, viszont úgy nem alszik sokat. Gondolom, h elzsibbad, és mivel 16hetes, még nem tud fordulni, ha már nem kényelmes úgy neki ezért felkel.

Mellesleg ő már napközben csak 1x 1órát és 2-3x félórákat alszik.

2012. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

4hónapos.

Kedves Első,akkor szted miért mondja azt mindenki,hogy elnyomja a jó,friss levegő ha azt mondod nem jó neki a -5fok?

2012. dec. 10. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a fiad. Az én lányom 4 hónapos, az éjszakát végig alussza, de nappal soha nem aludt 4 órát egyhuzamban. Maximum 2 órát, de az is ritka. Ha kinnt vagyunk inkább nézelődik, sokszor egyáltalán nem alszik. Mi sétálni szoktunk, soha nem hagyom kinnt csak azért, hogy aludjon, bár nincs is hol, mert lakásban lakunk.
2012. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első csemetém 4 hónapos koráig, ha mentünk sétlani fél1 től 4ig aludt a babakocsiban, ebből egy óra séta volt,a többi a teraszon. Ahogy 4 hónapos lett,nem aludt csak 1.5 max.Ennek ellenére éjszaka is jól aludt. Sőt!! Most 2 éves, napközben 3 órát alszik, este 9től pedig reggel 8ig:)


A kicsi most 3 hónapos, ő utál babakocsiban aludni, max 1-1.5 órát alszik

2012. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
első vagyok.egy 4 hónapos baba már nem újszülött,nem fog 3-4 órákat aludni napközben,ha igen,az komoly gond,mert felcseréli a napszakokat.a jó friss levegő nem teljesen egyenlő a -5 fokban való altatással.ilyen hidegben nem vinnék ki egy 4 hónapos babát órákra,max 1 órára.kérdezd meg az orvosodat,vagy nézz utána neten,nem egészséges ilyen hidegben kint altatni órákat,kapkodja be a hideg levegőt,ha alszik nem tudja ezt szabályozni.az uszoda vize is elnyomja az embert,mégsem alszunk el a vízben.
2012. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most hazudtolta meg a Kisfiam amit kérdeztem,hiszen fél kettőtől alszik,de már egy jó ideje behoztam a konyhába,és hűvöset csináltam rá,ugye mivel be van csomagolva.Ha levetkőztetném és beleraknám a kiságyba,tuti felkelne és így inkább így csinálom.Én nem gondolom,hogy baj ha néha többet alszik,ő tudja mennyire van szüksége,és semmi baja,egészséges boldog kisbaba.
2012. dec. 10. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!