Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kaphatok méltánnyo...

Szerintetek kaphatok méltánnyossági gyedet?

Figyelt kérdés

2007-2010-ig egy cégnél dolgoztam, volt 3 év bejelntett munkaviszonyom. 2010 szeptember 31-el megszűnt a munkaviszonyom, de megszületett zeptember 20-án az első kislányom. Minden ellátásre jogsult is voltam, vele. Kaptem is a gyedet és gyed alatt újra terhes lettem és megszülett a második kislányom( nem terveztük) 2012.06.12én.

Mivel nem volt ugye a gyed alatt bejelentett munkahelyem, mert közbe a cég (miután megszűnt a munkaviszonyom) jogutód nélkül meg is szűnt, a 2. kislányom születése előtt elmentem munkanélkülire, hogy kapjak tgyást. Ez meg is történt, mostanában viszont lejár a tgyás és nem tudom, hogy érdemes lenne e a méltányossági gyedet igényelni.


2012. dec. 10. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre volt régen a passzív gyed, tudtommal már nincs így szerintem nem. De próbáld meg vesztenivalód nincs.
2012. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!