Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam 150 ml-t eszik 3 és...

A fiam 150 ml-t eszik 3 és fél óránként. Fél 7kor "vacsizott", ma így jött ki. Szerintetek adhatok neki kb 100ml-t fél 9 fele?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert kb fél 9 fele szokott amúgy vacsizni, de ma valahol elcsúsztunk, szerintem még reggel. Éjszaka 2x kel, egyszer hajnali 1kor, itt csak vizet iszik és hajnali 4kor eszik. Ez nekünk így nagyon jó, mert reggel nem ordítva ébred, hogy éhes, hanem szépen kivárja, míg megcsinálom neki a tápszert. De ha most nem etetem meg fél 9 fele, akkor 1fele éhes lesz (szerintem) és nem szomjas, tehát reggel szegény ordítva ébred és olyankor egész nap nyűgös. Pedig 10 perc alatt elkészítem a reggelijét, de ő nagyon türelmetlen. Fél 10-ig sem tudom elhúzni, mert 8-fél 9kor már nem bírja nyitva tartani a szemeit. Ennyire még nem csúsztunk el és érdekelne, hogy szerintetek ezzel nem terhelem meg így a pociját? Nem készítenék neki 150 ml-t, csak mondjuk 100-at.
2012. dec. 10. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idös a babad?
2012. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
4 hónapos.
2012. dec. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!