Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babával hogy lehet...

2 hónapos babával hogy lehet "játszani"? Mivel foglaljam le ha fent van?

Figyelt kérdés

Ti hogy foglaljátok le a figyelmét?

Mennyit alszik napközben egy 2 hónapos baba?



2012. dec. 11. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 hósan evett és aludt! max. fél órákat volt ébren. Én felhúztam a forgó zenélőt, vagy a pihenőszékbe tettem, (nekem ilyen rezgős volt és azt nagyon élvezte. Meséltem neki, ami nekem is jó volt, mert közbe könyvet olvastam. :) Nekem tavaszi a lányom, így sokat voltunk a kertben és a babakocsiban feküdt és odalógattam neki játékokat azokat nézegette és pofozta! Nagyjából ennyi. Szerintem velük még olyan sokat nem lehet foglalkozni! :)
2012. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sokat volt fent abban az időszakában, viszont a kis figyelmét nem igazán lehet még semmivel sem lekötni...erre mondta a védőnőm, hogy innentől kezdve a találékonyságomon és a kreativitásomon múlik :) a kis forgó-zenélőt csak akkor kezdte elfogadni, nekem sokáig sírt rá. Állatokkal báboztam neki, beszéltem hozzá és sokat volt kézben - ott akár fél, egy órákra is el nézelődött. Sajnos sokat fáj a hasa, így órák mentek el a sírással és aztán a belealvással.

Jövő héten leszünk 3 hónaposak, most már nagyon ügyesen játszik önállóan: nézegeti a kezeit, árnyékát, játszik a körforgóval (ez lett a kedvence), beszélget velünk, mosolyog és elalszik a kiságyába, nincs gond azzal, hogy csak kézben aludna.

Ilyen korban még napról napra minden változik, alakul. Ami egyik nap még nem kellett, azt másnap imádja, stb.

Sok sikert és kreatív ötleteket :)

2012. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah, egy ismerősömnél ebben a korban csak aludt és sírt a baba (a sírás alatt volt evés és azonnal alvás). Minden baba más, nekem nagyon sokat volt fent, alig aludt napközben.
2012. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én babám 2hónapos.ő nagyon jól elnézelődik magába,mindig talál valamit amin nevet :)

De ha egyedül nem szeret nézelődni akkor felszoktam venni és a kiságya körül vannak 3d matricák azokat szokta nézni én pedig elmondom neki mik vannak ott.nagyon szereti ha sír erre megnyugszik.sokat beszélek hozzá és figyel.most is fent van magyaráz nevet és nézelődik.Imádom :)

2012. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!