Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátoknak melyik volt a...

Ti babátoknak melyik volt a kedvenc főzeléke?

Figyelt kérdés
5 hónapos a lányom
2012. dec. 11. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

5 hónaposan még nem kapott főzeléket, csak kb 7 hósan.

Később a paradicsom, cékla, brokkoli lett a kedvence.

2012. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám még nem kap semmit,mert kicsi még csak 3 hónapos,de a tesómnak a sütőtök volt a kedvence,így majd ha eljön az ideje biztos kipróbálom,azt mondják azt nagyon szeretik a babák.
2012. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcsös kajákat szerette nagyon.
2012. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még csak az öcsémről tudok nyilatkozni (sajnos) ő oda volt a sütőtökért és a karalábéért......rossz volt nézni :)
2012. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányom is 5 hós, én ezeket csinálom neki nem viszem túlzásba.


répa, krumpli, paszternák, sütötök.

ezeket kombinálom, ma pl répa-krumpli a menü.

mindgyiket imádja.


elsö lányom a sütötköt nem szerette, nála is íg csináltam, lassan hónapokig lassan adagoltam az új ízeket.

most 2 éves és a kedvencei a zöldségek, szinte húst tésztát meg sem eszi csak zöldség kell mindegy hogy nyersen vagy föve.

2012. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit később ugyan, de spenót, sütőtök, zöldborsófőzelék.


Most már 14 hónapos, szinte egyiket sem eszi :-(

2012. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
5hónaposan egyik sem,mivel azt még nem kapott,de 7-8hónapos korától a lencsefőzelék a favorit.Később csatlakozott hozzá a krumplifőzelék,majd a székelykáposzta,szerencsére nem válogatós.Most 16 hónapos a lányom.
2012. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 hónaposan a sütőtök volt a nagy kedvenc. Most 8 hónapos és a krumpli-szilva-csirkehusi kombinációért van oda. :)
2012. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az égvilágon mindent megevett a sütőtökön kívül :D Azt hiszem, a cékla és a répa, főzőtök volt a kedvence, de én általában 4-5 dolgot mixeltem össze úgy, hogy az egyik domináljon. nagyon jó étvágya volt mindig, mára a borsó, bab, zöldbab nem jön be neki annyira. De én azért lelkesen kínálgatom :D
2012. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sütőtök-sültalma-sültkrumpli, spenót-édesburgonya, cékla-alma-krumpli, és a gesztenye-alma-krumpli a kedvenc.
2012. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!