Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az alsópáhoki Kolping...

Milyen az alsópáhoki Kolping hotel?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyünk az akkor egy éves kislányunkkal. minden érdekel! Köszi
2009. aug. 21. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mi oda szerettünk volna menni most Júliusban 4 napra,de csak 2 éjt tudtak volna biztosítani,és sokmindent hiányoltunk is.De Neked már nagy a kislányod,fiam akkot 7 hónapos volt,így pár dolog,ha jól emlékszem babakocsi,nem volt,meg pelenkázó,ilyen apró dolgok.Neten néztem én is,írtam is nekik,de korrektek voltak,mert válaszoltak.Nézd meg Te is!
2009. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már foglaltunk ott szállást.

Aki volt már ott,mik a tapasztalatok?

2009. aug. 22. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi akkor voltunk, amikor 7 hónapos volt a bébi. A szobában minden "gyerekes felszerelés" volt: babaágy, ágynemű, fürdőkád állvánnyal, wc szűkítő, pelenkázó lap. Mi félpanzióban voltunk, a kaja nagyon finom volt, bár egy-két dolgot kicsit felháborítónak tartottam pl. a bébi menüért is fizetni kell, miközben még nem is evett semmit a gyerek; az italfogyasztás itallapról történik, ez önmagában nem probléma, az már kicsit dühítő, hogy olyan áraik vannak... egy kis üveg bubimentes víz drágább volt, mint 2 dl minőségi bor. A személyzet viszont maximálisan bababarát. A takarítónéni párszor rosszkor akart jönni, rendszerint akkor, amikor a gyerek aludt, egyszer nem is nagyon zavarta a "ne zavarjon" tábla...

A fürdőben női öltözőben van pelenkázó lap, meg ha jól emlékszem járóka, ahova le tudod tenni a babát, míg öltözöl - ebben már nem vagyok olyan biztos, azóta más bababarát helyen is voltunk, lehet, azzal keverem.

Összességében jól éreztük magunkat, de többet nem valószínű, hogy megyünk - sokkal olcsóbb, ugyanolyan ellátású/szolgáltatású/minőségű szálláshelyek vannak.

2009. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne esetleg egy-két ilyen olcsóbb és igazán jó, bababarát, szép szállás neve. Esetleg priviben is. Köszi.
2009. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Írnék én neked privit, ha lehetne :)


Ezt a honlapot nagyon tudom ajánlani, keresés szempontjából:

[link]


Mi egyébként Várgesztesen voltunk babaúszó táborban, még úgy is, hogy csak 3-an voltunk (babával együtt) olcsóbban jöttünk ki, mint a Kolpingban. (Itt fontos a létszám, mert nem szobát, hanem egy-egy villát lehet bérelni.)

2009. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A válaszok után, ott van, hogy "Privát mail írása a válasz írójának" de nekem így is megfelel, megnézem, köszönöm!
2009. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem az háborított fel, hogy a takarítőt egyáltalán nem érdekelte a "Ne zavarjanak!" tábla.

A fiam nagyon nehezen alszik el. Mire végre kínszenvedve elaltattam, betrappolt az a banya. Hát persze, hogy felébresztette...

A szobánk is egy pici lyuk volt. Én ennyi pénzért sokkal többet vártam.

2009. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látszik, általános jelenség a takinénik hozzáállása a "ne zavarjanak" táblához...
2009. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!