Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Label-label? Ismeri valaki...

Label-label? Ismeri valaki ezeket?

Figyelt kérdés

Vajon tényleg jók ezek, vagy a bőség zavarában már nem köti le igazán a gyereket? Igazából tetszik, hogy nagy, majdnem 30x30 cm, és ilyen nagyot nem találtam másikat, de nem tudom a sok cimke tényleg érdekes-e...

Van valakinek ilyene esetleg?



2012. dec. 12. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnéztem a guglin, mi ez. Cimkepárnának, cimkerongyinak is mondják kis hazánkban. Hát, én a bőség zavarára szavaznék. Ez is egy olyan játék szerintem, ahol "feltalálták a spanyolviaszt" a gyártók - csak így már nem annyira érdekes. Az jut eszembe, hogy valamikor az volt a menő, hogy a gyerekeknek fekete-fehér csíkos meg kockás táblákat mutogattak, mert a kontrasztos dolgokat jobban figyelik, miközben erre tökéletesen megfelel a kiságy rácsa is pl. Pénzt csinálnak ezekből az alap dolgokból. A fomaegyeztetés is csak akkor formaegyeztetés, ha FP sütifaló csodabödönnel csinálja, ugye (6-8 e) De ha egyik konyhai dobozt a másikba beleteszi, az már nem...

Nna, visszatérve a kérdésre: szerintem csak a cimkék miatt felesleges, rongyit meg majd úgyis Ő választ magának. A lányaim kaptak ilyet, de a sok cimke között megtalálták a snassz kezelési útmutatót, és azon élvezkedtek. A gyerekek tudják, mi a jó. Bocs, ha hosszú voltam:)

2012. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát akkor kettőnk véleményével lezárom a szavazást :)

Szerintem sem éri el a kívánt hatást, úgyhogy köszönöm a megerősítést!

2012. dec. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!