Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány kilós a Bebetto Solaris...

Hány kilós a Bebetto Solaris és Bony babakocsik? Ismeri ezeket valaki? Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. jan. 22. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk bebetto solaris van, a csepeli bababoltban vettük, azt mondták a váz kerekek nélkül kb 4 kg. a mózes 5 kg körül van, azt itthon megpróbáltuk lemérni. mi nagyon szeretjük, 7 hónapja használjuk. a mózest ringatni lehet, ezt imádta legjobban a picim, a sportot vízszintesig lehet fektetni, ez most a legjobb benne. Ahogy nézem, a bony-nak mintha nem bolygó kereke lenne.. ezt érdemes megnézni, mert szerintem szenvedni fogsz ha nem forognak a kerekei... a solarist csak ajánlani tudom!
2012. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2012. jan. 27. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kérdező,meg vetted a solarist? Válaszoló mennyire vagy vele megelégedve most? Mi is ezt a fajtát néztük ki!
2012. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az első vagyok. a sportot használjuk már egy ideje és még mindig jó :) sokszor kirándulunk és bírja a strapát. én szeretem,a második babához se vennék más milyet.
2012. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!