Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogak kezdeményei lennének?...

Fogak kezdeményei lennének? Kép lent.

Figyelt kérdés

Babám még csak 2 hónapos. Nyűgös, hirtelen felsír,nem akar enni. A foga jönne ilyen picin?

Próbáltam lefotózni mit látok a kis szájában. Így sikerült:



[link]


2012. dec. 12. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem látok fogacskára utaló jelet, de ettől függetlenül elképzelhető a dolog.
2012. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég nehéz fotóról megmondani. Alul fehér csíkot látsz? Duzzadt neki?
2012. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető! :)

Én már sokszor hittem, h jön a foga! Az én lányom 9 hónapos és még mindig semmi, pedig fehér néha, és néha még duzzadt is rettenetesen! Szerintem akkor lehetünk biztosak abban, h valóban fog (legalább is én), ha már kibújt! :)

2012. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en latom a halvany feherseget es igen lehet az en picimnek is 2 honaposan kezdodott es pont igy csinalt igaz csak 3 honapos korara bujt elo de van hogy ilyen koran jon.
2012. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen ez elképzelhető, hogy a fogcsírák már helyezkednek. Nálunk is ekkor kezdődött, de csak most másfél hete törte át az egyik fogacska az ínyt, mellette meg már jön a másik sőt felül is már készülődnek.

Ráadásul még csak 4 hónapos a kisfiam.

2012. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!