Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minusz 2 fok van, hogyan...

Minusz 2 fok van, hogyan öltöztessem a 3 hós babám babakocsiba?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Én az 5 hónapos fiamat a következőképp öltöztetem.


Hosszú ujjú body, harisnya, zokni, nadrág, hosszú ujjú vékony felső, vastag pulcsi, overáll vagy bundazsák, aminek a bélése polár, és egy vastag takaró. Sportkocsiban utazik már, mert a mózes kicsi, így még a lábzsákot is felteszem. Mikor levetkőztetem, jó meleg mindene, de nincs beizzadva, így biztosan jól érzi magát.

Próbáld meg így, és ha te is azt tapasztalod, hogy mindene meleg, de nem izzadt, akkor szerintem ez elegendő.

2012. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én így öltöztetném:

hosszú ujjú body, harisnyanaci, vastag overáll/bundazsák, vastag pléd a baba alá, vékonyabb pléd a babára, babakocsi téli lábzsákja.

(a feltételes mód azért van, mert az enyém már 6 hónapos)

2012. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Kihagytam a vastag rugit! Bocsika!

2012. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! 4 hónapos kislányomat így öltöztetem babakocsiba:

hosszú ujjú body, harisnya, zokni, a bodyra pedig vagy meleg rugit adok vagy hosszú ujjú felsőt, de ha van rajta rúgi, akkor is adok rá nadrágot és még a pulóverére vagy rugijára egy vastag kapucnis termót és pluszban adok rá meleg sapit is és a végén pedig az overált. két vastag pléddel szoktam őt betakarni és a babakocsira ráteszem a szél és esővédőt.

2012. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Ne haragudjatok Anyukák, de nem sok ez egy kicsit? Zokni, harisnya, nadrág, rugi, overáll, 2 pléd? Body, kispulcsi, nagypulcsi, még jó hogy 2 sapkát nem adtok a gyerekre.


Az én 3 hónaposom ennyiben szokott sétálni:

-rövid ujjú body

-pulcsi

-nadrág

-overáll

-1 vastag plédbe bebugyolálva

+ lábzsák

(természetesen sapka, kesztyű)


Így is melege van, többet nem merek ráadni.


(Nyugodtan mehet a lepontozás!)

2012. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy bárkit is le kéne pontozni.Minden gyereknek más a hőérzete,igazából csak kitapasztalni tudja az ember,mi jó a gyerekének.A lányom is 3 hós,ezt adom rá:

Ha rövid ujjú body akad a kezembe akkor adok rá egy vékony hosszú ujjút,harisnyát,overált. Ha hűvösebb van,esetleg fúj a szél akkor adok rá pulcsit és nacit is.Egyébként nem.Ha hosszú ujjú body van rajta,akkor fölé adok rövid ujjú pólót,a többi pedig ugyanaz.

2012. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak azért írtam a lepontozást, mert most ez a szokás, ha valaki már eltérőt válaszol, mint az előtte lévők, akkor egyből lepontozzák.

Persze, minden babának (mint ahogy a felnőtteknek is) más a hőérzete, ezért is fura nekem, mikor látom, hogy mennyi ruhát adnak rá. Csak a sajátomhoz tudom viszonyítani, ő megbolondulna, ha olyan sok ruha lenne rajta.

2012. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.Kihagytam:alá,fölé pléd,és az esővédő,ezen kívül természetesen sapka.
2012. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden gyerek MÁS! A kérdező feltett egy kérdést, amire elég a válasz, hogy ki hogy öltözteti a gyereket, nem azt kérte, hogy a kommentekre menjen a reakció, hogy ez meg az túl sok, és hogy jó hogy két sapkát nem adtok rá stb...
2012. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!