Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hogy itt a hideg idő és...

Most hogy itt a hideg idő és a tél, mit tegyek a babakocsiba és hogyan öltöztessem fel a babucimat?

Figyelt kérdés
Láttam báránybőr bélést ami babakocsiba való. A kislányom öt hónapos, és Pikolo típusu babakocsink van, olyan ami 0-3 éves korig kiszolgálja őt. Kérlek benneteket osszátok meg a tapasztalataitokat, illetve ha valaki tudna segíteni, hogy hol kapok univerzális esővédőt babakocsira kérem írjon. Előre is köszi.
2008. szept. 14. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
esővédőt tudsz venni pl. a brendon outletben is. mi overállba tesszük a babád + lábzsák is van a babakocsin. ha annyira nagyon hideg lenne, ami ritka,akkor még plusz takaró
2008. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, de sajna én pécsi vagyok és itt csak a Brendon van, és az is nagyon drága. Brendon outlet nincsen legalábbis tudomásom szerint.


És mekkora overállt érdemes vennem illetve hány darabot a télre?

2008. szept. 14. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel Pécs elég nagy város, nézz körül, biztos van használt babaruha üzlet, esetleg keresgélj a neten.

Én kisebb városba lakom, és van vagy 5 ilyen bolt itt.

Az overálból érdemes olyat venni amibe nőhet, tehát 1 számmal nagyobbat. Nekem a lányomnak olyan volt, ami átalakítható zsákká. Most a kisfiamnál is nagy hasznát fogom venni, mert pont télen fog elindulni. Ja, és szerintem elég ha egy ilyet veszel, bár ha találsz olcsón és jót akkor vehetsz egy kisebbet, meg egy nagyobbat.

2008. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítségeteket.
2008. szept. 14. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Januárban született nálunk a pici, így rögtön vennünk kellett téli cuccokat neki. Mi pont Pécsen vásároltuk neki az első ruhákat, és meg fogsz lepődni, de a Corvin emeletén! Tudom hogy kínai, de egész jó rugikat lehet venni, és nagyon olcsón, de olcsóbban mint a többi, főleg a Brendon. Később ugyan mi is a Brendonban szereztük be a bodykat, mert akkor már számított hogy kicsit "csinosabb" legyen.

De a lényeg neked: ott vettünk egy szuper téli overallt, féláron mint máshol, és remélhetőleg még idén télen is jó lesz neki. Nézz körbe, hátha idén is vannak ilyenek. Ruhákat még érdemes megnézned a nagyker játékbolt emeletén lévő bababoltban is, hú mi a cím: az Árkád Corvin felőli bejáratától kell menni a Corvintól elfelé, és ott van a játékbolt jobbra.

További ötletek: Tesco (ami a Metro mellett van), a pécsiben SZUPER ruhákat árulnak!!! Ott is vettünk múlt héten klassz téli vastag kapucnis kardigánokat, hálózsákot, kapucnis kabátot. Mindenképpen nézz be oda! Továbbá olcsóbb rucik vannak még a C&A-ban is, de abban Pécsen nem voltam még, viszont Pesten rendszeresen ott vásárlunk.

Sokszerencsét!

2008. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Húha utólsó válaszoló köszi. Ugyan nem tudom hol van itt Corvin Pécsett, de a Tescoban vettem én is eddig mindent. Melyik kínait mondod? Talán ami a 25 emeletesnél van? Mindegy elnézek oda is, és az Árkádosat a Régió fölöttit azt is ismerem ott is vettem már cuccokat de nem ruhákat mert ott nagyon drága. Szóval köszi az ötleteket.
2008. szept. 14. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is pécsi vagyok,mi a konzumban(ami most kinai)vettük a legtöbb ruháját.Nagyon jo dolgok vannak,rugdalozok,badyk,kardigán,kabát,zokni,sapi kesztyü stb. minden van.Meg még a centrumban a kinai részen is vettem 1-két dolgot,mi a bundazsákot bababörzén vettünk szinte ujj.A vásárcsarnokban és a nevelési központban szokott lenni,sok jo cucc van bár sajnos most volt nem tudom mikor lessz megint.De telefonon mindkét helyen megmondják a következö idöpontot.Ja meg a vásárba is érdemes lemenni,nagyon sok babaruha van uj és használt is jo áron van.Esövédöt én a netröl rendeltem de már nem tudom a cimet(sjnos),ha rákeresel ugy hogy bababolt,béby bolt szerintem találsz vagy van a ferencesek utcájában is 1 bababolt ott is láttam de hogy milyen azt nem tudom,ez a bolt a sétatér alatt a régi tejbisztro helyén van a templom melett.Baby shop azt hiszem ez a neve, a neten is megtalálod bár érdemesebb elmenni megnézni mert a neten nemsok aproságot mutatnak de a boltba sokminden van!Remélem tudtam segiteni,jo babábázást!
2008. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az esővédőt a babakocsinkra a Brendonban vettünk 1500ft-ért tavaly. Tehát nem egy nagy összeg. Ha meg babakocsival mész, ha a babával mész, akkor rá is tudod próbálni. Egyébként a Brendonban is szoktak lenni jó akciók, leárazott dolgok. Ki kell fogni.

Ilyen a C&A is, ott is ki kell fogni. De igaz ez minden helyre.

Én még tudnám a turit is ajánlani, már néha nagyon szuper dolgok vannak és egyre jobb minőségűek a babacuccok. Már a kínaikban is jobb a helyzet mint régen volt. Még cipő terén is.

Valamint bababörze, interneten tesz-vesz, vatera.

Meg mindig ha valamerre jársz nézzél szét hátha pont akkor fogod ki. Akár még a drágább boltokban is.

Sokszor leakcióznak dolgokat, mert kell az újnak a hely, vagy mert nem tudták eladni, de neked lehet éppen tetszeni fog.

2008. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy Konzum, tök hülye vagyok, nem Corvin!!! :-)) K-betűs...
2008. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!