Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen aloe vera terméket...

Milyen aloe vera terméket adhatok a 2 és fél hónapos babámnak (tápszeres) immunerősítőnek?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy húgyúti gyulladása és még mindig antibiotikumot szed és nem szeretném ha valamit elkapna, meg van két gyerkőc még a családba, akik sokat betegek és azért is szeretnék a babámnak valami immunerősítőt adni, de csak valami természeteset.

2012. dec. 13. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Lactiv baby az az antibiotikum miatt jó.

Cebion ( C-VITAMIN). Aloe Verás terméket pedig nem tudok ajánlani.

2012. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Mivel még ilyen pici, nem tudom mit adhatnál neki, egyenlőre a helyedben a nunijánál esténként first-tel befújnám,áttörölném és egy pár csepp activátor már mehet a szájába (ha jól emlékszem testsúly kg-ként 2csepp naponta többször is)-ez jó egészségmegőrzésre, emésztésre!

ja és még kaphat aloés teát is ha elfogadja.cukor nélkül is kellemes az íze!

Ez pedig egy régebbi válaszom, pár hónap múlva (kb.6hósan) már kaphatja biztosan!

Kids vitamint és calciumot teszek a főzelékbe.

gélt 1 kanállal kap- jó az emésztésre és az egészségmegőrzésre.

activatort kapott hasfájásra, de torokfájáskor is kap.

first a kedvencem!ha piros a popója v a torka fújok rá,a nuniját fürdés után azzal törlöm át!az én gátsebemre valami csoda volt!

propolis krémmel kenem éjszakára a popsiját!

kaphat ha picit nagyobb omegát is (halolaj kapszula, omega3 zsírsav van benne ami a szellemi fejlődésnek jót tesz)

most ennyi jutott eszembe.ha van kérdésed írhatsz privit és amint tudok válaszolok!amugy nekünk a heim pál kórházba van gyerekorvos barátunk ő is csak forevert használ és mindig jó tanácsokat ad! :)

2012. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 K...László ***** válasza:
Főtt marhahúst répával turmixolva kiskanállal. Basszus én nem kaptam semmi tápszert, 100 kilós életerős vagyok, egész télen kerékpárral járok dolgozni(napi 2 óra tekerés), semmi bajom. 35F
2017. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!