Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom popója nem akar...

A kislányom popója nem akar helyrejönni, ajánlanátok valamit rá?

Figyelt kérdés
Neogranormont használtuk sokáig aztán egyszer csak kiütéses lett és utána már nem használt neki, kipróbáltuk a Sudokrémet a Bephantent a Natulnadosat (kék)Johnson pelenka kiütés elleni kevertettem a dokinővel és az sem volt jó. Nem tudom mit próbáljak még ki neki.Van valakinek valami jó krém ami bevált?
2012. dec. 13. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Alsol kenőcs. Többek között pelenkakiütésre lehet kapni a patikában.Nekünk ez az egyetlen,ami S.O.S-ben helyrehozza,ha már semmi nem használ.Pedig mi is volt,hogy végigpróbáltunk mindent.Amit még nagyon dicsérnek,de én még nem próbáltam,az a Babé popsikréme.

[link]

2012. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2012. dec. 13. 18:55
 3/12 anonim ***** válasza:
A védőnőm azt tanácsolta, hogy ne kenjük semmivel, bár nekünk a fiam combjánál volt kipattogva. Így tettem, babaolajjal minden fürdésnél átkentem és hagyjtam minden peluscsere után 10 perceket szabadon, 3 nap alatt elmúlt. Azóta sem használunk semmit, gyönyörű a bőre.
2012. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is a "krémnélküliség" vált be!
2012. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Viszont van az az állapot már,mikor a "krémnélküliség" sem használ.Sajnos tudom milyen az! :(
2012. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nivea baby piros popsira (kék tubusos) vált be. Mi is kipróbáltunk minden krémet ez vált csak be.
2012. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Milyen pelenkát használtok? Mert az is lehet ám ludas.

Sok gyereknek az összes eldobós pelustól kipattog a popója, és ahogy moshatóra vált az anyuka, onnantól megszűnnek a bajok. (Unokatesóm is így járt.)


Hagyd minél többet pelus nélkül, figyeld meg, mikor pisil: pisilés után általában 15-20 percig "alacsony rizikóval" szellőzhet a kis bőre, ritkán pisilnek gyakrabban, délután meg még ritkábban. Meglátod, a levegő a pelenkakiütés legjobb gyógyszere.

2012. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne kend. a sok krémezéstől felpuhul a bőr, érzékeny lesz, fájdalmas. mivel folyton fel van áztatva a krémmel, nem gyógyul, így folyton piros. Csak a hajlatokba szórj egy kevés hintőpost maximum.
2012. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is volt ilyen,mindet kipróbáltunk mi is.Végül a jó öreg kamilla teás lemosás minden pelenkázáskor,meg naponta többször levettem róla a pelust 15-20 percekre.Ez 2 nap alatt rendbe hozta a popsiját.Remélem Nektek is segít!
2012. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a frezyderm babakrém vált be és a folyékony hintőpor.
2012. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!