Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babámnak szeretnék...

11 hónapos babámnak szeretnék nem túl drága, kiesésgátlós járássegítőt, akár használtan is. Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Vaterán, teszveszen néztem, ami tetszene, az 15ezer körül van, én meg max.5ezret szeretnék rá költeni. Van olyan, ami tetszik,csak nincs rajta kiesésgátló. Hol nézzem még meg? Nektek milyen van? Olyanok ne írjanak, akik ellenzik a járássegítőt. Köszönöm előre is.
2011. szept. 22. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk tesco-s van,5e alatt volt,szerintem nagyon jó lenne,csak nem rendeltetésszerűen használja a babám.Vannak rajta zenélő játékok is,azokat szereti,meg megfordítja és pörgeti a kerekét,de tolni még csak véletlenül sem tolja.Remélem találsz majd megfelelőt.:)
2011. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kislányomnak igazából azért szeretnék, mert mindent tol maga előtt. Az ásványvizes zsugort, a játéktárolóját, a pelenkás dobozt... Mindent, ami mellett föl tud állni, és el tudja mozdítani. És ezen a tescoson van kiesésgátló körben? Köszönöm a választ!
2011. szept. 22. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:

A járássegítőknek nem szokott lenni kiesésgátlójuk.

Amire te gondolsz, azt bébikompnak hívják.

Bébikomp nagy baromság és egészségtelen SZERINTEM, én ilyet nem vennék, hanem igazi járássegítőt, ha már annyira szeretnél valamit.

2011. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a bébikompra gondoltam! Hanem valami ilyesmire, más színben. Bár nem ELSŐSORBAN járássegítő, de olyan funkciója is van, vagyis tologathatja a baba. És ami még fontos nekem, hogy van rajta kiesésgátló. Tudom, hogy mindenkinek megvan a saját véleménye ezekről a "fölösleges" babadolgokról, ezért is kértem, hogy ellenvéleményt ne írjatok,mert nem megerősítést várok, hogy vegyek-e, jó-e, hanem ötletet, hogy milyet vegyek.
2011. szept. 22. 18:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a válaszodat-ez lemaradt!
2011. szept. 22. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha tényleg bébikomp az amiröl te beszélsz(vagyis szeretnél) akkor bizti,hogy van a tesz vesz-en olcson .:)) többek közt nekem is van eladó:) ha gondolod odadom 4e.+posta. Ha érdekel irj.
2011. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Írj privit sok minden babás dolgunk van.

2011. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem NEM bébikompra gondoltam, csak az előző kommentemhez lemaradt a link... De most meg nem találom amit linkelni akartam... Szóval inkább bébitaxi az,amit szeretnék.
2011. szept. 23. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!