Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyi idő alatt küldték...

Kinek mennyi idő alatt küldték ki a baba TAJ kártyáját?

Figyelt kérdés
Illetve személyesen ellehet e érte menni Szigetszentmiklóson lakom de a Péterfy kórházba szültem. Hova kell menni ha elhoznám a TAJ kártyát? Köszi előre is
2012. dec. 14. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk pont 10 nap volt.

Az OEP Pest megyei kirendeltségéhez, de nagyon sokat kell várni, annyit nem ér szerintem.

2012. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Szigetszentmiklóson lakok, a SOTE2-n szültem és 2hét után postázták ki, ha jól emléxek! Az adó kártyát pedig ott a kórházban megkaptuk!

2012. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 nap,úgyhogy benne volt egy hétvége
2012. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hét alatt
2012. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor elég változó... a lányom 2011 februárba született kb 1 hét volt mire kiküldték hazajövet után. Most a fiam 3-án született 4-én vették fel az adatokat a kórházba hétfőn már ittvolt a lakcímkártya és az anyakönyvi kivonat de a Taj még mindig nem :( ünnepek előtt már biztos nemtudom leadni az igényléseket. Akkor várok türelmesen...
2012. dec. 15. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!