Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sportkocsi nagyobbacskának?

Sportkocsi nagyobbacskának?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy stabil és jól irányítható sportkocsit kisfiamnak. Most másfél éves és olyat keresek, ami stabil és nagyobb gyermeknek is kényelmes. Ez alatt azt értem, hogy a biztonsági öv elég hosszú, a kupola elég magasan van, hogy tudjon mozogni, lehetőleg 20 kg-ig terhelhető, szóval tényleg kényelmes és bírja a strapát. Volt egy ABC Design Moving light-unk, de nagyon utáltam, mert a mindig belerúgtam a hátsó rúdba ami a kerekeket tartja össze. Szóval nem volt jó. Most egy Touragoo Corvus-t néztem, nem tudom milyen lehet???Ár nem fontos, de 2. babakocsinak lesz, várom tapasztalataitokat!
2012. dec. 15. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:

20 kg-ig nagyon kevés babakocsi van, de ezek a sportok között szerintem nem is fogsz találni. Ennek oka hogy 20 kg-t egy nomrál súlyú 3 éves sem éri el, 3 éves kortol meg tudnak már nagyobb távokat sétálni, söt igényük sincs rá.


Nekünk britax römer b-mobile van de most megjelent b-agile váltotta ezt fel, nem tudom mi a külömbség mert néztük a boltban de nem volt. a b-mobile csak egy régebbi változat.

Imádom, mindenhol jól elmegy, mi faluban élünk, így sokszor megyünk a határba is sétálni, de már volt homokos tengerparton, erdöben és városban hetente többször megyünk. macskakövön és útpatkán is jól helytáll, lehet teljesen dönteni (lányom még most is alszik benne 2 évesen), és ami fontos csak 8 kiló. A teljesen dönthetö sportkocsik ennél sokkal több szoktak lenni.

2012. dec. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár nem 20 kg-ig jó, de én nagyon szeretem. Könnyű irányítani, nagyon jól párnázott, szóval biztosan kényelmes, nálunk nincs rá panasz, 4 és fél hónapos korától ezt használja, mert kinőtte a mózeskosarat.


[link]

2012. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!