Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sportkocsi jobb ha mindkét...

Sportkocsi jobb ha mindkét irányból tolható? A legtöbb csak menetiránnyal szembe lehet tolni. Vagy keressek olyat ami átfordítható?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 10:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen sport babakocsira gondolok!
2011. dec. 30. 10:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor már nagyobb a baba, jobban élvezi ha előre lát, nézelődhet.

Viszont az átfordítható kar nagyon praktikus tud lenni ha pl. fúj a szél vagy a nap süt rá...

2011. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt az egyet hiányolom a Hauck sportkocsinkból, mert amúgy imádom, de csak kifelé tud nézni a gyerkőc, nem lehet átfordítani sajnos, pedig néha praktikus lenne.
2011. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen én is elgondolkodtam,hogy időnként azért jól jöhet ha velem szemben van a pici.A mostani babakocsink átfordítható de mivel fix kerekei vannak ezért menetiránnyal szemben lehetetlen tolni.

Igazából csak mutatóba van az átfordítható tolókar mert úgy nem lehet használni!:(

2011. dec. 30. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Két friss tanulmány eredményei is azt bizonyítják, hogy a babakocsiban eltöltött, gyakran hosszú órák alatt a kicsik magányosabbak, mint azt eddig hittük, és nem kapják meg azt a visszajelzést a külvilágról, amire szükségük lenne. Bár figyelik az utca eseményeit, nem tudják megfigyelni szüleik reakcióit, és így nem tudnak azokból tanulni. Körülbelül 2-3 éves korig a gyerekek szeme megállás nélkül visszatérne a szülők arcára, amikor az lehetséges, gyakran percenként többször is, hogy a szülő arcából és testjeleiből eldöntsék mi veszélyes, biztonságos, érdekes, vicces, vagy fenyegető. Amikor ez nem lehetséges, az nem csak a közérzetüket befolyásolja kedvezőtlenül, de a nyelvi és érzelmi fejlődésüket is.
2012. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:
Szerintem keress, ha megteheted, mert tényleg praktikusabb. De mindenképp próbáld ki, mielőtt megveszed, lehetőleg úgy, hogy a gyerkőcöddel együtt tolod pár métert (ha engedik). Úgy derül ki leginkább, hogy mennyire jól kezelhető.
2012. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi Baby Max Leo babakocsit vettünk, ez mondjuk nem kimondottan sport babakocsi, de nagyon kényelmes, és átfordítható tolókaros.

A kisfiam imád benne utazni, de az elején még láthatóan zavarta, hogy nem lát séta közben, így néha visszafordítottam, és így meg tudta szokni könnyen.

Szerintem mindenképpen érdemes elgondolkodni egy ilyen kocsin, mert sokszor hasznos lehet.

2012. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!