Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 napos babának milyen...

11 napos babának milyen időközönként kellene kakálnia? És egy etetésre hány ml-t kellene ennie?

Figyelt kérdés
Kb 4 óránként ébred és eszik,nem keltegetem fel,mert úgyis felkel amikor éhes.Kedd óta vagyunk itthon,eddig olyan 4óránként mindig volt kaki,de tegnap este 6 óta semmi.Ez most baj?Anyatejet és tápszert is kap.Csináljak neki Mecsek baby teát,vagy ez még normális hogy 19 órája nem kakilt?
2012. dec. 15. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha tápis is, 2-3 naponta nem árt a kaki, de holnapig várj nyugodtan, szerintem. Ha túl sok a puki, húzza fel a lábacskáit, nyöszörög;-az általában annak a jele, h nehezen tud kakizni, akkor lehet teát csinálni.

Olyan nincs, h "kell ennie" :) Amennyivel jól lakik :) És ha 4 óránként ébred kb. az tökéletes.

2012. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a mecsek baby tea nem szorulásra jó.hanem elvileg hasfájásra,de sztem arra se.kamilla tea nagyon cukrosan hajtja meg a babákat.ha nem fáj a pocakja ne csinálj vele semmit sztem.19 óra az még egyáltalán nem gond.ha már több napja nem kakil akkor kell egy kicsit rásegíteni.amikor még csak anyatejes volt az én kisfiam,volt hogy 4-5 napig nem kakilt,és az is teljesen normálisnak számít.persze a tápszeresekkal nem tudom hogy van ez.
2012. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha meg nincs kaki ahogy az elso valaszolo irta 2-3 nap...aztan aggodj. Plane ha tapszert is kap. A Mecsek tea hasfajasra van az biztos es szelhajtasra. Az en fiam nem itta, mert okadek ize van ugyhogy nekem kellett es szopizott. 2 nap es rendbe jottek a hasfajos problemai. Szoval normalis, hogy 19 oraja nem kakilt. - en is megijedtem anno mikor tobb mint egy napig nem kakilt de a doki megnyugtatott. Nekunk nagyon bevalt az oraval megegyezo iranyban pocak simogatasa. Az is elinditja a dolgokat kifele.
2012. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!