Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez való egy 1évesnek?

Ez való egy 1évesnek?

Figyelt kérdés

1. szülinapra vennék ilyet a lányomnak. Vagy ez még nem neki való?

[link]


2012. dec. 16. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van hely rá, nyugodtan. Ha mostanában lesz egy éves, nyárra már másfél, akkor meg már a kertbe is ki lehet vinni, ha van kert, főleg ha labdák is vannak hozzá, el tudom képzelni. (Az én kicsim 13 hónapos, és játszóházban szeret ilyenben lenni)
2012. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszeni fog neki :) Mivel ki be tud bújkálni
2012. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem 1 szülinapjára, nagyon tetszett neki, imádta, a konyha is bejöt nála. Azóta már 4 éves a lányom, de még mindig nagy sláger!


A sátor jó, viszont a labdákat nem venném !

Kaptunk 100 db lyen műanyag labdát, minden este mikor össze kellett szedni, szidtam azt aki hozta!!!

2012. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Imádja a lányom, egész kicsi kora óta.

Nem tudom, hogy miért ilyen vonzó a sátor, kis házikó a gyerekek számára, de órákig elvan benne.


Mintha valamilyen varázsa lenne, egy külön világ benne.

Csak ajánlani tudom :)

2012. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hol lehet ilyet venni?:) Lehet Én is meglepem a lánykámat vele karácsonyra.
2012. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vatera teszvesz apród. Én ezeken láttam. De játékboltam is biztos lehet.
2012. dec. 17. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!