Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hósom arca ki van száradva,...

2 hósom arca ki van száradva, mivel kenhetem?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
nekünk a popsikenőcsöt vagy a fürdetőkrémet ajánlotta rá a doki
2012. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a fürdetőkrémmel szoktam.
2012. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
külön ír rá fel rá krémet az orvos ha kéred.kifejezetten erre valót.
2012. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor amíg nem jutunk el a dokihoz, használom a fürdetőkrémet.
2012. dec. 16. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől van kiszáradva,de ha esetleg a hideg csípte ki,nekünk arra Ung. boraxatum-ot írt fel a bőrgyógyász.Elindulás előtt kell az arcára kenni,igaz nagyon zsíros,de azóta szép a bőre.

Recept nélkül is kapható.

2012. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sudocream, Weleda Baby arckrem. Mind a ketto jo, nekunk Weleda volt most is azt hasznaljuk olyannyira, hogy en is (38 vagyok!) azt kenem az arcomra - nagyon erzekeny a borom.
2012. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is popsikrémet használok, mert jó zsíros és hidratál. Lehet, hogy a hideg szárította ki. Nálunk amúgy ez a Neogranormon cinkoxidos védőkrém.
2012. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
BEPANTHEN!!!! Mindent próbáltam, a méregdrága Babe babaarckrémet is, de csak a Bepanthen vált be!
2012. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi is az orvos által felírt gyógyszertári testápolóval kenjük, nagyon szeretem, előtte olyan volt a kis bőre, mint a szahara, most gyönyörű, fincsi puha :)

Az ára pedig a legbarátibb, ami létezik :)

Egyébként minden másra soducremet használok én is, átmenetileg azzal kenném, ha épp nem lenne a testápolójából.

2012. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Neogranormonnak van egy tégelyes változata, ami zsíros, cinkoxidot tartalmaz és tele van vitaminokkal. Én azt használom a kisfiam arcára is.
2012. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!