Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 2 hónapos. Nagyon...

A babám 2 hónapos. Nagyon kivan száradva az arca és a homloka. Mivel kenhetem?

Figyelt kérdés
A védönö az olajat ajánlotta de az nem használ. Kipróbálltam a niveát ami a baba csomagban volt de attól bepirosodott az arca.
2008. jún. 29. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
hivd fel az ügyeletet és kérdezd meg... sajnos nem tudok krémet javasolni mert lehet hogy a babád arca nem türné
2008. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen valam igyógyszertári kell. Keresd fel az orvosotoka és egyrészt mutasd meg neki az arcocskáját, másrészt kérj tőle valamit!
2008. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt a helyzet, nekünk a sudocremat ajánlotta a védőnő, de nem használt teljes mértékben ezért megmutattam a doktornőnek. Ő felírt kenőcsöt, ami 1-2 nap alatt rendbet tette az arcát. Gyógyszertári kenőcs, nem tudom megmondani a nevét, mert nincs rajta.
2008. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érzékeny a babád bőre, akkor a babé omega 3y6 testápolót javasolom. Az én kislányom ekcémás, de ezt simán bírja, és rende is tartja a bőrét. Mióta ezt használom, csak néha-néha pirosodik be 1-1 kis helyen. A baj, hogy irtózatosan drága, kb 4000 Ft.
2008. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a gyógyszertári fürdetőkrémet (hydrophillicum-ot) kend rá. Én is azt kentem az én kicsi 2 hónapos kislányom kiszáradt arcára és attól gyönyörűen kisimult :)
2008. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!
2008. jún. 30. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!