Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha betölti a kisfiam a 2....

Ha betölti a kisfiam a 2. életévét, és vissza mennék dolgozni, hány órában dolgozhatok? Ha teljes munkaidőben dolgoznék elveszítem a GYEST, vagy az hozzáadódik még a fizetésemhez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
8 órában dolgozhatsz, és nem veszik el a gyest. De azért nagyon gondold meg, mert egy kétéves gyerek még nagyon pici...
2009. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Nyugodtan menj el,régen az anyák már 5 hó után mentek dolgozni,mert nem volt Gyes.Nem lett semmi baja a gyereknek ettől,sőt.Hamarabb megtanult közösségben élni és viselkedni,nem kapaszkodott még iskoláskorában is a mama szoknyájába.
2009. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha 3 évesen megy vissza, akkor sem kapaszkodik, de legalább addigra tudja, hogy számíthat az anyjára. Én legalábbis 2 éves korában még nem mennék vissza. Tapasztalatból mondom, hogy 3 év az az idő, mikorra tényleg megérik a gyerek arra, hogy idegen közösségben legyen. Addig max. megtörni lehet a gyereket.
2009. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menjen a nagymami GYES-re, így te dolgozhatsz és pénz is meg van.

Én kb, 1,5 adom a fiam a bölcsibe, ha felveszik.

Nem ülhet mindenki otthon és a postást várja!

2009. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 21.11-es.Az én fiam 4 évesen ment oviba(addig otthon voltam vele)és hiszed vagy nem,egyáltalán nem kapaszkodik...legalább is belém nem,mert ma már 17 éves kamasz fiú,és van barátnője.A pici 15 hós,szeretnék vele is minél tovább itthon maradni(mielőtt megszólnál nem az állam bácsi pénzén,a férjemnek köszönhetően megtehetem).
2009. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!