Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szobanövényeket nem...

Milyen szobanövényeket nem szabad, vagy nem ajánlott baba mellett a lakásban tartani?

Figyelt kérdés

Ha valaki esetleg tud linket is, annak örülnék. Van egy konkrét is: dracenea-t vajon lehet?

Köszi!


2009. aug. 22. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ezt találtam

[link]

2009. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 igabcsy ***** válasza:
100%

Ezt találtam. Van még sok, de nem keresgettem tovább. Írd be a google-ba, és kidob ezen kívül még egy csomó oldalt.

[link]

2009. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Liliom állítólag fulladást okoz.
2009. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én semmilyen szobanövényt nem hagynék elérhető magasságban, mert ha a levele nem is mérgező mindegyiknek, de a földjébe tuti bele fog kotorni és enni kezdi...

Feldönti, lelöki...


A növényeket én a szekrény tetejére tettem vagy a falra (amit lehetett), a többit meg a lakáson kívülre.


Amúgy is át kell rendezni a lakást ott, ahol csúszó-mászó kisgyerek van. :D

2009. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :-)

Azt nem tudjátok véletlenül, hogy olyan is van, aminek a belélegzése is ártalmas lehet? Tehát, amit még magas polcon sem javasolt tartani ott, ahol kisgyerek alszik például?

2009. aug. 22. 23:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahol a baba alszik, oda nagyon nem kéne virágot tenni! De mindenki más! Ha ennyire aggódsz, dobd ki vagy ajándékozd el a virágaidat!
2009. aug. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gyerekszobába nincs virág, a többit eltettem olyan szobába ahol nem jár a gyerek, vagy fel a pocra. egy nagy pálma maradt lent a földön, két próbálkozása volt a lányomnak, egyszer csak kidobálta a földet, egyszer bele is evett. nem mondom, hogy örültem, de nem lett semmi baja. azóta megtanulta nem nyúlkálunk bele, mert a látszat ellenére nem homokozó. egyszer még megpróbált belenyúlni, de éppen akkor szóltam rá és nyugtázta, hogy nem lehet. _Szerintem ez éppen olyan dolog, mint más tiltott dolgok. meg kell tanulnia, hogy nem lehet. persze a feldönthető cserepeket én sem hagynám lent a földön. De emiatt virágot kidobni nem érdemes.
2009. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!