Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta hozzátáplálom a babámat...

Amióta hozzátáplálom a babámat, gyakrabban (napi 4-5ször) kakil, és piros lett a kis popsija. Mivel kenjem, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Neogranormont, Sudocremet, gyógyszertári krémet már próbáltam, egyik sem mulasztotta el. Mostanában csak Sudocremmel kenem neki, mert azt mondták az a legjobb rá. Esetleg a gyerekorvos tud felírni valami hatékony kenőcsöt erre?
2012. dec. 19. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk mikor már tényleg semmi nem használt,én a Alsol kenőccsel kentem.Ez mindig van itthon,amolyan "aranytartalék".Ha már más tényleg nem használt,ezzel bekentem és már az 1. éjszaka után látványosan szebb volt neki. 2 nap alatt helyrehozta.

Küldök egy linket róla,gyógyszertárban lehet kapni és nem drága.

[link]

2012. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnéztem a linket, holnap veszek is a gyógyszertárban.
2012. dec. 19. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno a neogranormon vált be, de lényeges az is, hogy minél többször vedd le róla a pelust és hagyd úgy, hogy tudjon szellőzni a popsija!
2012. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sudokrém, és volt, hogy ha nagyon lángolt, akkor előtte ráfújtam az aloe vera spray-ből, é súgy rá a sudo. csodákat tett, és a 2 gyerekes nővérem, is hálás volt a tanácsért fogzás idején.Ez volt a mi bevált praktikánk!
2012. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kipróbálom, valamelyik remélem segít majd.
2012. dec. 20. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!