Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szentkirályi ásványvizet...

Szentkirályi ásványvizet lehet adni újszülöttnek forralás nélkül?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem csak a Jana vízet lehet de most látom hogy a szentkirályira az van írva hogy forralás nélkül adható a babáknak.Egy 3 hetes újszülöttnek adhatom?Tápszerhez kellene mert azzal pótolok.Köszi!
2012. dec. 20. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Rá van írva.Tehát igen.
2012. dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
A honlapjukon az van, hogy lehet, de én Janát használok. (Azt észrevetted, hogy Janából a Babavíz és a sima ásványvíz ugynaúgy néz ki, csak egy kis felirat jelzi, hogy babavíz? Én már többször majdnem sima Janát vettem.)
2012. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen lehet, de ha már több mint egy napja fel van bontva, akkor szerintem forrald fel.
2012. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is azzal csináljuk már 3 hónapja, eddig semmi bajunk nem volt tőle.
2012. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha több mint 1 napja fel van bontva akkor már forralni kell??Akkor mi értelme van ennek a víznek ha ugyanúgy forralni kell?köszi
2012. dec. 20. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyi értelme van, hogy a bontatlant nem kell forralni, a csapvízet pedig minden esetben. Akármilyen jó minőségű az ásványvíz, attól még ugyanúgy kell forralni, ha már felbontottad, tehát érintkezik a víz a levegővel és lassan elkezdenek a mikroorganizmusok, tehát a baktériumok is szaporodni benne. És egy újszülöttnek ez már nem tenne jót. Ezért kell forralni.
2012. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a Jana babavízre is rá van írva, hogy 24 óra elteltével forralni kell!! Csak az apróbetűt is el kell olvasni:)
2012. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden ásványvizet fel kell forralni 24 óra letelte után.És minden felbontás után hűtőbe kell tenni.HA nem ezt teszed,akkor az olyan mintha sima csapvizet adnál neki forralás nélkül.De ez rá is van írva mindegyikre,csak el kell olvasni.
2012. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az elejétől Szent Királyit adok a lányomnak, 3hónap után, már adtam a Mizsét is meg a különböző jobb minőségű vizet! A lényeg, h 24órán belül lehet adni forralás nélkül!

2012. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!