Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szentkirályi szénsavmentes...

Szentkirályi szénsavmentes ásványvizet lehet adni 5,5 hónapos babának forralás nélkül?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem, forralás nélkül nem lehet adni még ásványvizet sem, kivéve a babavizeket, de azokat is csak a felbontás után közvetlen. Utána 24 órával azt is forralni kell.
2008. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindkét gyerekemnek forralás nélkül adtam a babavizet, majdnem egy éves koruktól pedig a szénsavmentes Szentkirályit. Nem lett semmi bajuk tőle, de elképzelhető, hogy minden baba máshogy reagál az ásványianyag-tartalomra. Szerintem a lényeg az, hogy minél kisebb legyen az ásványvíz összes ásványianyag-tartalma. Azért beszéld meg a védőnővel. Én beszéltem a miénkkel, és nem ellenezte. Felénk iszonyatos a csapvíz, forralva is gusztustalan, annál mindenféle ásványvíz jobb.
2008. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom gyakorlatilag a legelejétől vagy a szentkirályit, vagy a jana babavizet issza. Sose forralom, semmi baja tőle.
2008. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos mndza, hogy az ásványvizet, emi babáknak is ajánlott nem kell forralni. Én sem forralom ebből kifolyólag. Most 3 hónapos a kislányom.
2009. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!