Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 8 hónapos babátok plüsst...

Ha 8 hónapos babátok plüsst is kapna karácsonyra. Akkor azt kimosnátok gépbe mielőtt oda adnátok neki?

Figyelt kérdés
köszi
2012. dec. 20. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy ki. Ki tudja hol járt ki milyen kézzel fogdosta..
2012. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen én is így gondolom,csak nem merem betenni gépbe,nehogy szétszedje a centri vagy valami. meg félek,hogy utána már nem lesz olyan plüss tapintata...
2012. dec. 20. 13:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
tedd bele egy kispárnahuzatba,én is így szoktam mosni és semmi bajuk,amelyik mégis szétjön,az nem alkalmas arra hogy kicsi babának add :)ő is szétrágja,húzza nyúzza,bírnia kell!
2012. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kimosnám, bár én alapvetően ilyen idős korukban még nem adtam a kezükbe plüss játékokat, mert nem szerettem, ha a szőrt csócsálják. Kitettem polcra dísznek.


Lehet, hogy csak én vagyok háklis rá, de nem babajáték a plüss.

2012. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyakran mosom a kedvenc plüssöket, amikkel a gyerekek alszanak, csak simán beteszem a gépbe, és semmi bajuk sincs. Van, amit már legalább 10-szer kimostam.
2012. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok egy sterilizálós fajta, kimosnám. Már ha nincs fóliába csomagolva. Én is abból indulok ki,hogy hányan nézhették, foghatták már meg.

De pl. egy bontatlan formabedobó kockáit nem törlöm át!

2012. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is minden ilyesmit kimosok előtte, a mikulás ajándékát is kimostam jó előre, mikor megvettem.

A bébiplüssel egyébként semmi baj nincs, az nem szöszöl, az én lányomnak is van sok, direkt erre van kitalálva...csak mert írta valaki, hogy szerinte nem való kicsinek...

Én is sokszor mosom őket, mert történik velők 1-2 baleset büfi stb, de olyan puha mint az új, nem szabad, hogy baja legyen, különben tényleg nem neki való

2012. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. Nem gagyi plüsst vettem,eredeti disney és a cimkéjén az van,hogy 0+. gondolom akkor adhatom neki?nagyon fini anyagból van,nem hiszem,hogy szöszölne.
2012. dec. 20. 14:35
 9/15 A kérdező kommentje:

most elbizonytalanítottatok.:( ilyet kapna: [link]


most akkor lehet neki adni???

2012. dec. 20. 14:42
 10/15 anonim ***** válasza:

Jogosak a vélemények a mosással kapcsolatban. Nekem eszembe nem jutott, hogy kimossam az újonnan kapott játékokat (egyébként az összes bébijáték plüss).

Amit használtan kaptunk, kimostuk, mert látszott rajta a kosz.

2012. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!