Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kapjon 6 hónapos kisfiam...

Mit kapjon 6 hónapos kisfiam karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szerencsések vagyunk, hogy nagyszülők, rokonok egyesével mind megkeresnek azzal, hogy vegyem meg én azt a babának, amit gondolok, beleszállnak. Így valamilyen komolyabb dologra gondoltam, nem ruha, kisebb játékok. Pihenőszék, járóka, játszószőnyeg van. Esetleg nagyobb játék, vagy hinta, ilyesmi? Köszönöm a segítséget!!

2012. dec. 18. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:

ha én ilyen helyzetben lennék, mint te valószínűleg ezt választanám (érdemes a videót megnézni)


[link]

2012. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nahát, köszönöm a tippet, de igazából azt hiszem, én ezt nem tudnám most kihasználni. Fektetni nem tudom már bele a babát, mert már nem férne bele, üldögélni van a pihenőszék is, ami kicsit hintázik, tologatni pedig a lakásban nem szeretném... Talán ha majd már lábbal hajtana valamit, arra jó lehet, de én ezt nem látom most annyira hasznosnak.
2012. dec. 18. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen hinta?


[link]

2012. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez jópofa! írják, hogy 3 éves korig használható, de vajon a valóságban meddig?
2012. dec. 18. 16:18
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Etetőszék? :)
2012. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ágynemű, pléd, sátor, mászó alagút, benti csúszda.
2012. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget, végül Adamo hinta lett és Little Tikes 5in1 játék. Mindkettő szuper, imádja a kisfiam!
2013. jan. 9. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!