Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb fogzásra?

Melyik a jobb fogzásra?

Figyelt kérdés
A kisfiam 4 hónapos lesz pár nap múlva, jön az egyik rágó foga és ma vettem neki Viburcol kúpot és Dentinox oldatot. Melyik a jobb neki vagy használhatom mindkettőt?
2012. dec. 20. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Használhatod mindkettőt. A viburcol kúp egyből nem fejt ki hatást, ha lesz hatása, mivel homeopátiás szer, folyamatosan adni kell neki és a tüneteket az első néhány napra fel is erősítheti.

Ezt a rágó fog dolgot nem értem, először az első fogacskák bújnak ki (legalábbis én így tudom), a Kisfiam 5 hónapos múlt, hétfőn tört át az első alsó két fogacska.

2012. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyébként mindenkinek más válik be, így lehet célszerű lenne az egyiket megpróbálni először, pl a dentinoxot, mert ha egyszerre használod és javul a dolog nem tudod majd melyiktől javult és melyiket hagyhatod el.

Első voltam

2012. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A dentinox ha jól emlékszem zsibbasztó egy kicsit, van még a Dologél, de az nekünk nem jött be. Jó íze van, és kb. annyi, szívesebben megette :)
2012. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, én is azt olvastam hogy a Viburcoltól felerősödhet a tünet, vagyis a fájdalom. Azt hiszem a Dentinoxot fogom használni.


Egyébként más is furcsállta hogy nem az első jön neki... De hát nem minden baba egyforma. :) Neki a bal felső rágófoga jön. Nem tudom hányadik.

2012. dec. 20. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Dentinox semmit nem ér. A Viburcol sokkal jobban bevált.
2012. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Viburcol vált be, a Dentinox nem sokat ért.
2012. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!