Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A panadol szirup jo fogzásra?...

A panadol szirup jo fogzásra? Sokan nurofent használnak az mért jobb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó. Egyéni dolog, hogy kinek mi jön be.
2010. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom,a Panadol paracetanol tartalmú ,ezért sokan nem adják szívesen.A Nurofen pedig nem tartalmaz.
2010. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Panadol paracetamol tartalmú. Ami hosszú távon árt a veséknek és májnak. 3 napnál hosszabb ideig folyamatosan nem is ajánlják a használatát. Persze hacsak nem orvosi javaslatra szedeted a gyerekkel, de fogzásra nem a legjobb, mert a fogzás ugye hosszabb idő mint 3 nap. A nurofen Ibuprofen hatóanyagú. Ezt gyakrabban adják fogzásra, de egy hétnél tovább ez sem ajánlott. gondolom ha fogzásra adod akkor csak napi egyszer este adod. Az tény hogy egyénileg változik hogy kinél mi hat jobban, de a Nurofen általában tényleg hatásosabb szokott lenni láz esetén, ugyanis ezek a gyógyszerek leginkább lázcsillapításra lettek kitalálva.
2010. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem mondani hogy fogzásra én inkább homeopátiát adok. Chamomilla ch15. Vagy Viburcol kúp.
2010. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gyógyszerrel kellene kezelni mert mire kibujik az összes fogacskája függő lesz! inkább használjatok homeopátiás szereket Pl:borostyán ecsetelő stb..
2010. ápr. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Nurofenre is az van írva, hogy 3 napig lehet egyhuzamban adni. Amúgy én azért nem adom már, mert a kisfiam egy évesen, amikor elkezdtek jönni a fogai, totál rákattant a nurofenre, volt, hogy szabályosan verte érte az asztalt. A Panadolnál nem volt ilyen. De igazából teljesen mindegy, mert egyiket sem szabad hosszú távon alkalmazni, és itt is igaz, hogy minden gyógyszer méreg is egyben.
2010. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!