Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ez a fogzástól?

Gabszem kérdése:

Lehet ez a fogzástól?

Figyelt kérdés
Tudom hogy fogzástól sok babának hasmenése van. 10,5 hós lányomnak jönnek a hátsó fogai, az egyik épp elkezdett kibújni, de látszik 3-4 fog is az ínye alatt ami lassan kibukkan. Kb. 1 hete napi 3-4-szer is kakil, nem igazán hasmenés szerintem, lehet ez a fogzástól? És puffadást is okozhat a fogzás? Mert sokszor halljuk pukizgatni szegényt.
2012. dec. 21. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem okozhatja, legalábbis én is ezt tapasztalom.

Épp most is bújik kifelé 2 fogacska, és ő be is lázasodott (sajnos be is szokott miatta), viszont azt is megfigyeltem, hogy ilyenkor legalább 4x kakis a pelus, de nem mondanám igazán hasmenésnek...

Szóval nálunk tuti, hogy ez mindig pont akkor van, amikor a fogacskák előbújnak!

Puffadást mondjuk nem figyeltem meg nála...

2012. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet fogzástól. Nekem 16 hónapos a fiam és most jönnek a hátsó fogai, be is lázasodott. Gyakrabban van széklete, hasmenése. Igazi pukibajnok lett:)Mivel hígabb a széklete, ezért zsírosabb popsikrémet (Neogranormon cinkoxidos) használok, hogy ne csípje ki.
2012. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KEdves utolsó válaszoló, nektek is nagyon régóta jönnek a hátsó fogak? úgy értem, hogy kb. 1,5 hónapja látom az ínye alatt a fehér fogakat, és csak most kezd talán az egyik fog kicsi csücske kijönni.
2012. dec. 21. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!