Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Hozzátáplálás?

SOS! Hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
4 hós tápszeres kislányomnál 2 napja próbálkozok almapürével. Nem érti, hogy mit akarok a kanállal, mivel eddig a kaját mindig cumiból kapta. Ilyenkor mit lehet csinálni? Lehet, hogy az alma nem ízlik neki? Próbálkozzak más gyümölccsel?
2012. dec. 22. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a gond, hogy nem érett még a kanalazásra, nyugodtan várhatsz vagy 2-3 hetet és akkor lehet, hogy már nem fog annyira idegenkedni. Attól, hogy tápszeres nem fontos hamarabb elkezdeni a hozzátáplálást.
2012. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Még korai a hozzátáplálás. Ráérsz ezzel legalább egy hónap múlva.
2012. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennyi idős volt a babám, mikor kezdtem adni neki én is a gyümölcsöt. Először almát, első pár alkalommal nálunk is ez volt, de aztán szépen megette. Ha gondolod próbálj meg másik gyümölcsöt vagy másfajta almát, de az is lehet, hogy majd csak pár hét múlva eszi meg őket.

2012. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kezdeném a hozzátáplálást, mert egyébként nagyon jó étvágyú és már néha oda kell adnom neki a 200 ml tápszert, hogy jól lakjon. Ez meg még ennyi idős korban kicsit sok, nem?
2012. dec. 22. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:

NEki is meg kell tanulnia,hogy mit kell egy kanállal kezdeni.Próbálkozz vele és menni fog az.Csak nagyon sok türelem kell hozzá.

Én 5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást,pedig anyatejes a kisfiam; viszont annyit és olyan szinten bukott,hogy nem volt más megoldás.És meg is oldotta a problémánkat.

2012. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most kezdted, azért nem tud mit kezdeni még a kanállal, kitolja a nyelvével meg ismeretlen neki az alma is, majd belejön, ne aggódj. Az alma meg tökéletes kezdtetnek.
2012. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. dec. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!