Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan hozzátáplálás,...

4 hónaposan hozzátáplálás, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, úgy veszem észre hogy 4 hónapos babámnak nem elég az anyatej, ki próbálhatom a Hipp tej pépet, négy hós kortól adható. De hogy fogjak hozzá? Elsőnek mennyit adjak neki és mikor? Előre is köszönöm!
2012. dec. 19. 16:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy éjszakánként is felkel 3-4 óránként enni.
2012. dec. 19. 16:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gyümölcsökkel kezd a hozzátáplálást, pl. alma levével, vagy almapéppel. De ha kevés a tejed, akkor inkább tápszert irass fel neki orvossal.
2012. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, de milyen gyümölcsöt vegyek, és hogy adjam neki?
2012. dec. 19. 16:32
 4/5 A kérdező kommentje:
ja bocsánat, leírtad :)
2012. dec. 19. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Hipp almapépjét vettem neki, abból van kisüveges is és más gyümölcsökből is van kisüveges, mert kezdetnek úgyse fog egy egész üveget megenni. De nem biztos, hogy ez csillapítja az éhségét, ha szopi után éhes marad. Én úgy kezdtem, hogy a kb. délelőtt 10 órai kajáját próbáltam kiváltani gyümölccsel. Először gyümi, azután tápszer (mi tápszeresek voltunk). Tejpépet 5 hós korától adtam neki, kb. du. 4-5 óra fele. Este mindig tápszert kapott, ha szopi után éhes marad, úgy érzed, akkor adj neki tápszert.

Mi este 8 órakor ettünk tápszert és utána végigaludta az éjszakát.

2012. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!