Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos és tekereg a pihenős...

5 hónapos és tekereg a pihenőszékben, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pihenőszékben etetném kanalas kajával a babámat, de elég nehézkesen megy, mert alighogy belekerül, rögtön rúgja ki magát, hátrafeszít, majd elkezd benne tekeregni. Rossz nézni, rögtön kiveszem, de minden nap megpróbálom, hátha majd jobb lesz. Próbálnám karban tartani és úgy etetni, de azt már 2 hónapos kora óta nem lehet, mert ahogy bölcsőtartásba kerül, onnan is feszíti magát hátra és sír. Ez mitől lehet? Csak kényelmetlen neki és ha majd tud ülni, akkor elviseli majd? Már cumisüvegből is csak úgy lehet etetni, ha földre kerül és takaróját összehajtom a feje alá. Csak így meg nem szeretnék kanalasat adni neki. Van ötletetek mit lehetne még?

2012. dec. 22. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát első tippem az volt hogy hason akar lenni de már nagyon régóta csinálja ahhoz...
2012. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Etetőszék ami dönthető támlájú esetleg?Hogy lehet földön etetni egy babát,ne haragudj...Te is ott eszel?
2012. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezért kérdeztem, van tipped, hogy hová tegyem? Mivel bölcsőtartásban nem marad meg, így kurúgja magát a karunkból azonnal, pihenőszékben nem marad meg, etetőszékhez kicsi...

Pihenőszék majdnem vízszintesre dönthető, ott mégsem jó neki.

2012. dec. 22. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Autós babahordozó? Barátnőm abban etette, szerintem én is abban fogom.
2012. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, erre nem gondoltam. Köszönöm, ezt holnap ki is próbálom! :)
2012. dec. 22. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja. Én kaja előtt teát szoktam neki adni és attól úgy lenyugszik, hogy meg tudom etetni. Ő is 5 hónapos.
2012. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még egy tipp: én a szoptatós párnán etetem majdnem vízszintes helyzetben, ott szeret lenni, korábban is ott kapta a tápszert, most meg a kanalast is. Bár néha pihenőszékben is etetem, ő szerencsére ott is megmarad. 6 hónapos.
2012. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Van széles matracunk, ahol a drágám szokott pörögni-forogni, azon szoktam általában etetni, de van, hogy játszószőnyegen. Nem minden baba egyforma, sajna az enyém nem szereti azt a klasszikus etetési pozíciót. Valahogy meg ennie kell :)

A szopipárna is nagyon-nagyon jó ötlet, azt egyébként már próbáltuk és azt sem szereti. Ugyanígy próbáltam nagypárnán, azt sem szerette. Kiságyban, matracon, játszószőnyegen, a mi ágyunkban, ezeken a helyeken szeret enni és kizárólag vízszintesen.

Azt szeretném kérdezni a szopipárnás anyukától, hogyha a kanalast így adod neki, majdnem vízszintesen, így nem szokott félre nyelni? A cumiból már tudja hogyan jön a tej, azt tudja szabályozni, de a kanalat még nem nagyon ismeri. Köszönöm

2012. dec. 23. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!