Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Gyes es a csaladi potlek...

A Gyes es a csaladi potlek sosem emelik? Minden evben ugyanaz?

Figyelt kérdés
Most kaptak a nyugdijasok novemberben visszamenoleg emelest, januarban megint emelik nekik. Emelkedik a minimalber is. A gyes es a csaladi potlek azt se tudom mikor valtozott, az mindig ugyanaz. Minket ugyanugy erint az inflacio. En 39 ezer ft-ot kapok. Ezt miert nem emelik soha? pedig nekunk is nagy szuksegunk lenne ra....

2012. dec. 23. 06:54
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
76%
Ja és az alanyi jogon járó gyest meg főleg eltörölném a francba.
2012. dec. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
11%
azért mert gazdag vagy,azért nem kell másoknak rosszat akarni.különben meg munkát kell adni az embereknek,nem segélyt.a gazdag majmok ugyanúgy felveszik a gyest meg a családit,azt nekik minek az,amikor anélkül is el tudják tartani magukat?tudatlanok vagytok mind ebben az országban,csak okoskodni tudtok,meg mások kárán örvendezni,mert ti erre élveztek.remélem ti is olyan anyagi helyzetbe kerültök hogy szükség legyen a gyes és a családi pótlék összegére,mert máshogy nem tudjátok kifizetni a csekkeket,meg a hiteleteket stb.
2012. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
88%

Nem a gyesből kell a hitelt és a számlákat fizetni.

Nem vagyok gazdag hajnali 2:10-kor kellek újságot hordok 6-ig, utána meg a gyárba vagyok 14:30-ig ezt valahogy senki sem irigyli tőlem csak a pénzt.

Aki akar talál munkát ha mást nem most is van hólapátolás.

2012. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy máshol nincs gyes viszont van részmunkaidő, élelmiszerkuponok, családi kedvezmények, és nem utolsó sorban jóval magasabb fizetések.
2012. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Atroposz ***** válasza:
100%

Szomorú tényleg ami itt folyik ,de máshol nem ez megy?Csak itt Magyarországon?

Nem kell nyavalyogni ,mert attól még nem lesz pelenka a gyereknek.

A férjem megelégelte, a minimálbért elment kamionosnak.Nehogy azt higgyétek,hogy most már kolbászból van a kerítésünk ,de arra elég ,hogy fizessük a számlát ,talán később félre is tudunk tenni.Arról ne is beszéljünk ,milyen gyakran látjuk egymást,de valamit valamiért.

2012. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
13%
te félre érted direkt amit írok???nem mondtam hogy a gyesből kell fizetni a csekkeket meg ilyesmit,de ha nem lenne akkor a gyerekre nem lenne mit költeni....mivan veletek ?nézzetek már körül mi folyik itt....nektek jó ez?miért nyelik le az emberek a sok megszorítást,külföldön meg egy apró változás miatt utcára mennek?ha ez jó nektek akkor nyeljetek még,sok szerencsét a jövőévi emelésekhez barmok!
2012. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó miért nem költöztél már el, miért nem vagy az utcán karácsony ellőtt egy nappal?
2012. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
93%
En sem ertem, hogy ha szerinted ennyire xar Magyarorszagon minden, akkor miert nem szeded a satorfad es mesz kulfoldre? Szerinted ott csak ugy az olebe hull az embernek minden. Hajra, jo utat!
2012. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
és ünnep után kimennél hát nem....ki is fogok köszi
2012. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
82%
Jo utat
2012. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!