Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál meddig tartott az...

Másnál meddig tartott az éjjel felsírós, rosszul alvós, hisztis korszak? Nem a szopi miatti felkelésre gondolok, hanem, mikor látszólag semmi baja a babának, mégis hisztizik.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy azért van, mert 3 hét alatt tanult meg mászni, egyedül felülni és ráadásul 1 hete felállt a járókában. 8 hónapos kisfiú. Éjjel fél óránként-óránként felsír, felül és "menne". Nem fogad el sem ételt, sem italt, a cici sem kell neki. Fogzásra is próbáltunk mindenfélét, fájdalomcsillapítót is, de semmi, tehát szerintem nem a foga.Kettő már kint van alul. Azóta csinálja, mióta képes "A pontból B pontba jutni" Szerintetek lehet a mozgásfejlődés miatt? Meddig fog tartani? (ja, a házban egyébként nincs meleg, tehát attól sem lehet)
2009. aug. 24. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!A lányomnál 6.5 hósan kezdődött ez,most 11 hós,és még most is elég rosszul alszik.De a legdurvább,mikor 20-30 percenként ébredt,az 8.5 hós koráig volt.Én sem tudtam mire fogni,mert előtte átaludta már 3 hónapja az éjjeleket.Állítólag a mozgásfejlődés és a szeparációs szorongás is lehet az oka.Kitartás,egyszer csak jobb lesz:)
2009. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is nyolc hósan kezdődött, és úgy vettem észre egyértelműen a szeparációs szorongás az oka. Nem volt hajlandó aludni csak velem. ez ment két hónapig aztán alvás után vissza lehetett csempészni az ágyába, de éjjel megint ébredt. Nemrég múlt egy éves és a saját ágyában visít, szemmel láthatólag fél, hogy otthagyom egyedül, az sem segít, ha odaülök az ágya mellé. Szóval nálunk még nincs vége.:-(
2009. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!