Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a 2 éve...

Lehetséges, hogy a 2 éve használt tápszer hasmenést vált ki 2 év után? A többi lenn

Figyelt kérdés

2 éves múlt, amúgy semmi baja, étvágya jó, hízik, de hasmenéses a kakija már jó ideje, úgy hogy az első kaki szilárdabb(gondolom ez az egész napi kaja), és később világosabb hasmenés(itt a tápszerre gondolok, amit este alváshoz kap).Dokinál voltunk, volt vírus-és bakterológiai sz.vizsgálat ami negatív mind.

Annyi még hogy több hete picit szörcsög, és köptetőt kap, mert kicsit a torkában is van slájm.A doki azt mondja ettől is lehet,mert azt lenyeli, de én a tápszerre is gondolok.


2012. dec. 23. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Mit keresne a belekben a 2 éve használt tápszer? Képtelenség!
2012. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 éves kor után miért tápszert eszik vacsorára?amit 2 éve használtatok,kb. fél éves korában az már nem biztos h megfelelő neki.
2012. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek:ugye sejted, hogy nem így gondoltam..

Két éve kapja ugyanezt, és hogy most kiválthat e hasmenést,mert pl. most nem bírja a gyomra, bele.

Másodiknak:azért kapja mert antirefluxos gyógytápszer bukásra

2012. dec. 23. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi,ezt nem tudtam.de még mindig annyira erős a reflux h nem ehetne normál vacsorát?szerintem a gyogytápszert se lehet végtelenségig adni(mi is gyogytápszert ettünk mig kisebb volt a fiam,mert tejallergiás-de mioota rendes ételt eszik vacsorára ami elég neki,azota nem kapja)
2012. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!