Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 2008. november vége...

Akinek 2008. november vége fele született babája az miket tud és hogy van?

Figyelt kérdés
Én kislányom november 21-én született és Fanninak hívják. Már nagyon ügyesen mászik, feláll a butorok mellet lépked kapaszkodva és egyedül ül. Már 4 foga van, de szerintem megint jön a következő mert éjszaka sokszor felsír és rág mindent. Nagyon jó étvágya van majdnem mindent megeszik, de még mindig 3 óránként eszik.
2009. aug. 24. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam november 18.-án született.

1,5 hónappal ezelőtt állt fel,azóta egész nap mászik,feláll,leguggol,lépeget.

Még nincs foga,de ettől függetlenül nagyon jó evő,a puhább gyümölcsöket már csak villával nyomom szét neki.

Ő is még anyatejes,3 hónapja éjjel is kér enni,és még ő is 3 óránként eszik.

Kedvenc játéka a fa szerszámos készlet,a kalapácsot és a csavarokat mindenhova visszük magunkkal:)!

A játszótéren szerencsére sok hasonló korú baba van,így mindig van társasága,szereti is a babákat:)

1,5 hónapja kezdődött nála ez a "csak az anyát akarom" korszak,ezzel eléggé megnehezíti az életünket,mivel van egy bátyuskája is ,akitől így elvesszük az időt:(!

2009. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!