Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 2008. november elején...

Még 2008. november elején feküdtem le a barátommal, kb. 2 hónapja tesztet is csináltam de negatív lett! Terhes vagyok vagy csak azt hiszem?

Figyelt kérdés
Még 2008. november elején feküdtem le a barátommal, kb. 2 hónapja tesztet is csináltam de negatív lett!Most 4. hónap van és nem tom miért de úgy érzem h terhes vok!De lehet h nem csak a félelem teszi ezt!Lécci segtsetek!1 bajban lévő lány!:(
2009. márc. 13. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány tesztet csináltál? csak azt az egyet? Védekeztetek? ha novemberben voltatok együtt...most akárhogy is számolom március közepe lesz...azért az már 4 hónap biztos...csak lenne valami kézzelfogható jele. Émelygés, mellfájdalmak, gondolom a hasad se lenne megszokott, hasszúrka...valami. Miért hiszed hogy terhes vagy? Mi van a vérzéseddel? Megjött azóta? Csinálj még egy tesztet, vagy irány a doki, hogy kivizsgáljon...
2009. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
De ennyi az össz tünet? Hogy "ugy érzed"? De amugy egészen biztos vagyok benne, h nem vagy terhes, ha november elején feküdtél le a barátoddal és teherbe estél volna akkor már a 4. hónapban lennél ami azt jelenti, h a pocakod növekedésnek indult volna + a magzati mozgások, sőt ha orvoshoz mennél már a nemét is megtudnák állapítani, szóval olyan a világon nincs h valaki 4 hónapos terhes és nincsenek tünetek, nem vette észre, csak ugy érzi...
2009. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

KEdves bajban lévő lány!

-.-! Mit érzel?Hány tesztet csináltál?Esetleg orvosnál voltál?Fogalmazd már meg rendesen a mondandodat.

2009. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
23%
Sziasztok! Az lenne a kérdésem,h lehetek-e terhes, megszakításos módszerrel védekeztünk, a barátom 17, én 21 vagyok, az utolsó menzeszem febr. 10-én jött meg, vagyis már 2 napot késik (mindig szokott, amikor nem szedek gyógyszert, általában 2 napot, de van úgy hogy 1 vagy 2 hetet is, bár ez ritkább), és a barátom jóval előbb kiszállt, minthogy elment volna. Vagyis ezért érdemes esemény utánit bevenni?
2009. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami azt súgja nekem, hogy az szeretnél lenni?

Van ú.n. álterhesség is, ami idegi alapon járhat menses kimaradással, sőt olykor a haskörfogat is nő.

Kérdés:

Félsz a terhességtől, vagy ...

Szakorvosi vizsgálat mindenképpen INDOKOLT!

2009. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a 11:26-osnak, nem tom hogy te vagy-e a kérdező, de ha nem, írhattál volna ki saját kérdést is. Mindegy off vége.

a megszakításos módszer egyáltalán NEM biztonságos, megvan az esélye hogy az előváladékban is vannak életképes spermiumok. A kérdés az, hogy mikor volt az aktus? Ha 72 órán belül, akkor még van értelme eseményutáninak, ha előtte..akkor ez buta kérdés.Az eseményutáni az esemény után jó, ha kiszakad a gumi, vagy beüt a krach, nem egy hónappal utána. De azt hinném ezt te is tudod...csak furán jött ki a leírásod alapján.

2009. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Köszi a választ, közben már rájöttem,h hol lehet új kérdést nyitni, tegnap történt a dolog, szóval még bőven 72 órán belül vagyunk, csak nem tudom eldönteni,h vegyek e eseményutánit vagy ne, mert nem élvezett belém, és ha azt nézem, akkor nem a ciklus 14. napja +- 3-5 napban volt, sőt.. elvileg már 2 napja meg kellett volna jönnie, még az esemény előtt.
2009. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az ilyen kérdésre a nőgyógyásztól lehet pontos választ kapni. Persze, ha esetleg van itt egy látnok???
2009. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!