Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok gyerekülést ajánlani?

Tudnátok gyerekülést ajánlani?

Figyelt kérdés
az a fontos hogy kb 10 hónapos lesz a fiam amikorra kellene!fontos szempont hogy több órát kellene benne lennie és az sem lenne baj ha dönthető lenne hogy tudjon aludni!ne legyen túl drága!légyszi linkeljetek képet és oldalt is ahonnan lehetne rendelni!köszönöm
2012. dec. 23. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Mennyit gondoltál rá,mi az a nem drága?Mindenképpen újban gondolkodol?Azért kérdezem,mert lehet venni használtan,biztosan balesetmenteset, és a bolti ár töredékéért.Így egész baráti áron lehet megkapni nagyon jó minőségű,kiváló törésteszttel rendelkező üléseket.

Mi is így vettünk a kisfiamnak,ő most 10 hónapos.Én nem tudtam volna 70-80e Ft-ot adni egy boltiért (mert ami tényleg jó,az itt körül van árban).Mi megvettük 25e-ért és tökéletes,1000%-ig balesetmentes.

2012. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Touragoo 9-25 kg. Dönthető, masszív. Brendonban 25 körül van. Elégedett vagyok vele. Én semmilyen használtat nem mernék venni.
2012. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon szereti a Kisfiam :)

2012. dec. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezek egyike sem jó egy 10 hónapos gyereknek. Ha netán kinőné a hordozót, akkor egy 0-18as vagy max 9-25ös háttal beköthetőtt lehet venni.
2012. dec. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!Most jó nagy butaságot írtál.Egy 10 hós babát,ha már van 9-10 kiló és tud stabilan ülni LEHET menetiránynak megfelelően bekötni!!Nem tudom ezt honnan szedted....szerinted poénból vannak így kitalálva ezek az ülések?Nyilván nem!Ne vezesd félre a Kérdezőt!!!

Nekünk 9-18 kg-os van (dönthető több fokozatban) és mi is "rendesen" kötjük be az ennyi idős kisfiamat,már 3 hónapja legalább.Több okból is:súlyban megfelelő,stabilan ül,és képtelen lenne egy 200 km-es utat végig üldögélni úgy,hogy az ülést nézi,mert hátrafelé van bekötve.Szerintem neked sem lenne túl ingerdús egy majd 3 órás autóút; nem hogy egy ennyi idős babának akit már minden érdekel.

De ha a Kedves Kérdező befárad egy bababoltba,ott is ugyan ezt fogják elmondani; ki lehet próbálni!

2012. dec. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem vezetem félre. Ha utána olvasnál látnád, hogy minimum 1éves korig háttal kell bekötni a gyereket, de ajánlott ezt 1,5 éves korig elhúzni vagy még tovább. Te írtál butaságot.
2012. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
persze szegény gyereket kínozzuk,hogy nem lát ki és végig ordítja az utat mert azt javasolja valaki,fiam amint kinőtte a 0-13as babahordozót előre felel kötöttem be kb 1 éves korától
2012. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

lemaradt a link

[link]

ez biztosan jó,és az ára se olyan szörnyű

2012. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vitatkozom,de ahogy az utolsó is írta: akkor had ordítson a gyerek,mert az úgy jó....holott már minden adott ahhoz,hogy előre fele legyen bekötve.Nyilván ez a "jó" megoldás.Aztán meg max. olyan szinten megutálja az utazást,hogy később is csak gond lesz belőle.Nem 10-20 perces városi furikázásról írtam,hanem TÖBB ÓRÁS autóútról!!! Te hogy bírnád így?Csak kérdezem!

Mindenképpen biztonságosan szállítható a gyerek,ha nem háttal kötöd be.Akkor miről beszélnünk??

2012. dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Britax First Class Plus (9-18 kg)van nekünk,és TÖKÉLETES!

Utolsó voltam.

2012. dec. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!