Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell vinni a babát...

Mikor kell vinni a babát csípőficam vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Kell hozzá beutaló a gyerekorvostól?6hetes kislány anyukája.
2009. aug. 24. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos korban. Beutaló a dokitól és a kórházban nézik meg.
2009. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hetes korban kellett és a dokink elég szigorúan betartotta az időpontot. Beutaló kell hozzá de mi magánorvohoz mentünk (így nem kellett volna) 5 000 Ft-ba került. Szerintem vidd el most mert ha gond van akkor később sokkal nehezebb gyógyítani.
2009. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6hét
2009. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is 6 hetesen voltunk
2009. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a kórházban adtak egy papírt,amin az van,hogy 8 hetes korban kell megismételni ezt a vizsgálatot,mert ügye a kórházban ezt elvégzik,mikor bent vagytok.

Viszont a gyerekorvos szerint 6-8 hetes korban kell elvinni a babát.

Beutaló szerintem mindenhova kell,nekünk ez is rajta van azon a papíron,amit kaptunk,meg telefonon is bekell jelentkezni.Azaz időpontot egyeztetni..

Viszont a gyerek orvos nem csak a csípő vizsgálatot mondta,hanem egyszerre ezt a 3-at is..: koponya,has,és csípő ultrahang. Amúgy nem hiszem,hogy az uh-ot a kórházban megcsinálják,mert a papírra az van írva,hogy ha szükséges akkor végzik csak el. Gondolom akkor csak kézzel,vagy ki tudja mivel megvizsgálják...

2009. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6-8 hetesen kell menni először utána 4 hósan, utána pedig 1 évesen is szokták kérni viszont ha csináltak uh-t is akkor szerintem már felesleges de azért mi elmegyünk 1 évesen is.
2009. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!