Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalat a Libero...

Mi a tapasztalat a Libero up&go pelenkával? Más babának is kifolyik a pisi, vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi is így jártunk! Eddig azt hittem, hogy csak azért ér bennünket annyi baleset, mert sokat lőtyölünk, de ezek szerint nem ezért...!

10 hónaposak vagyunk és csak kíváncsiságból vettünk bugyipelust, de hanyagoljuk!

Nem a legjobb nedvszívó; a "noname-mel" nincs ilyen gond, igaz a felébe is kerül majdnem...!

2009. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
9 hónapos fiamnak most vettem először, de még a napközbeni alvásnál is kifolyt belőle oldalt a pisi. Tény, hogy könnyebben mozog benne a manó, de egy pelenka elsősorban a tartalmat kell, hogy tartsa.
2009. aug. 24. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
A Liberóval mi is így jártunk. Én kimondottam utálom.
2009. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia mi is ebben a cipőben járunk,de már váltottam inkább huggies,de a legjobb a pempers pelus,vékony is és nagyon jól tartja a pisit!

Másfél éves a fiam rengeteg folyadékot iszik este,reggel mégis száraz a pizsamája de a pelus van vagy 2 kg!

Használd inkább ezt!

2009. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok elégedve vele, nálunk eddig minden rendben volt. Nem volt baleset. De most rendeltem 30 Ft bogi up@go pelust, mert ugye harmad annyiba kerül. Kíváncsi vagyok milyen. Elvileg holnap jön meg.
2009. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!