Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év körüli babátok miket...

Egy év körüli babátok miket reggelizik, vacsizikés mi az ebéd? Hogyan adjátok a fözeléket, zöldséget pl. zöldbab, cukorborso, turmixolva egészben vagy hogy?

Figyelt kérdés
Az én 1 éves fiam nem nagyon akar kenyeret,kiflit enni,adok neki de csak nyámmograjta majd kiköpi,reggel és este tápszert eszik tizorai gyümölcs,ebéd fözelék hol darabos hol turmixolt,attol függ mi az uzsonnára joghurt gyümölcsel és utánna csak tápot iszik de igy is átalussza az éjszakát jo igy?Mikor kell kiváltani a reggelit,vacsorátszilárdra és utánna mégadjak tápot nálatok hogy van ez?
2009. aug. 24. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor váltsd ki, ha ő is igy akarja. Ha nem fogadja el a szilárdat, ne erőltesd.

Legfeljebb próbálgasd minden nap, amikor Te reggelizel, kinálgasd, vacsoránál is. A lányom sem eszik kenyeret, csak párizsit, virslit reggelire.

A tápszert még nyugodtan adhatod reggel este, legfeljebb ha bevacsorázik, majd nem issza meg mindnet.

2009. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem baj az, ha nem akarja a kenyeret enni. próbálj más szilárdat adni neki. sajtfalatokat, virslit, felvágottat magában, tojásrántottát, bundáskenyeret, ilyesmiket. vagy zöldséget főzd meg, és add falatokban neki. hadd fogja a kezében, és tömje ő a szájába. szerintem tetszeni fog neki. az én fiam imád egy fél virslivel a kezében hadonászni, és kközben rágcsálja:-)

igaz nálunk a kenyér kifli sem okoz gondot, sokkal inkább bármi, amit kanállal kéne enni:-(

2009. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!