Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes asztalossa...

Szerintetek érdemes asztalossal kiságyat készíttetni?

Figyelt kérdés
70x140-est szeretnénk, hozzá különálló pelenkázószekrényt. Nézelődtünk sok helyen, de ezek a nagyobb ágyak olyan drágák, illetve sok rossz minőségűt is láttunk. A készíttetéssel csak az a problémám, hogy tudja-e vajon a szabványokat az asztalos (rácstávolság, magasság, festék stb.) Ő azt mondja, már több ágyat is csinált.
2009. aug. 24. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A "gagyi" tescos sima kiságy nálunk 2 gyereket kiszolgált,semmi baja nem volt,sőt,elajándékoztuk mikor már nem kellett,olyan szép maradt.Én inkább a kiságy és a felnőtt ágy közötti ágyat csináltatnám asztalossal,ott már több egyéni igény merülhet fel,és tovább is van használatban mint a rácsos kiságy.
2009. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Mi is úgy csináltattuk a pelenkázó komódunkat hársfából és jóval olcsóbb volt mint a bolti bútorlapból készült pelenkázók. Most szekrényt szeretnénk csináltatni szintén hársból, mert még a sima fenyőszekrényeknek is horribilis ára van, nemhogy a bababútoroknak. Az asztalos biztosan tudja a helyes méreteket, de legjobb, ha adtok neki egy vázlatot pontos méretekkel. Arra viszont mindenképpen figyeljetek, hogy milyen festéket, lakkot használ, mert bababarátnak kell lennie. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy egyáltalán nem lakkoztattuk, csak lenolajjal lett kezelve, így teljesen natúr hatású.
2009. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem érdemes.Már olyan olcsón lehet venni,hogy annál nem jössz ki jobban.(Pl.az Ikeában)

2009. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!